SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 T.B.S. servis-služby, spol. s r.o.

  • IČO36050831
  • DIČ2021597215
  • IČ DPHSK2021597215
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Kremnica, SK. Pôsobí v odvetví 4712.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
184k €
↘ -3.0% YoY
EBITDA · 2025
14k €
Čistý zisk · 2025
-17k €
Aktíva spolu
60k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 69k 138k 208k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 184k € 14k € -17k € 60k € RUZ závierka
2024 189k € 20k € -7 861 € 86k € RUZ závierka
2023 160k € 732 € -15k € 63k € RUZ závierka
2022 153k € 12k € 7 666 € 87k € RUZ závierka
2021 106k € 6 305 € 4 693 € 44k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby184 tis. €189 tis. €160 tis. €153 tis. €106 tis. €44 tis. €
EBITDA14 tis. €20 tis. €732 €12 tis. €6 tis. €-4 tis. €
EBITDA marža7.7 %10.8 %0.5 %8 %5.9 %-8.6 %
Čistý zisk-17 tis. €-8 tis. €-15 tis. €8 tis. €5 tis. €-4 tis. €
Aktíva spolu60 tis. €86 tis. €63 tis. €87 tis. €44 tis. €7 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

OR
Konateľ
Ondrej Reiter
Od 2026-02-15
OR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ondrej Reiter
Od 2026-02-15
DR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Reiter
Od 2022-09-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Elena Reiterová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-24
Michal Reiter Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-24
Dušan Reiter Konateľ 2001-10-15
Ondrej Reiter Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-19 2026-02-14
Elena Reiterová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-04-19 2022-09-23
Michal Reiter Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-04-19 2022-09-23
Ondrej Reiter Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-04-19 2022-05-18
Ing. Augustín Hambálek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-03-01 2017-04-18
Ing. Jozef Žitník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-03-01 2017-04-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
T.B.S. servis-služby, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Zechenterova 347/2
Vznik
2001-10-15 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36050831RPO
DIČ
2021597215FS
IČ DPH
SK2021597215 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Kremnica
Krajina
SK
IBAN
SK9509000000000410978466FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
T.B.S. servis-služby, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36050831/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36050831/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36050831",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →