SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KoFRUIT, s.r.o. v likvidácii v likvidácii
- IČO36048127
- DIČ2021599085
- NACE5590 · Ubytov.vo VŠ internátoch
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Ubytov.vo VŠ internátoch.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2018
2 179 €
Zisk -9 955 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2018
2 179 €
↘ -77.1% YoY
EBITDA · 2018
-6 164 €
Čistý zisk · 2018
-9 955 €
Aktíva spolu
187k €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Tato firma je v likvidácii. Právny subjekt sa zatvára; nové záväzky obvykle nie sú vymáhateľné.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Likvidácia
Daňový dlh (FS)
22k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 2 179 € | -6 164 € | -9 955 € | 187k € | RUZ závierka |
| 2017 | 9 521 € | -5 068 € | -20k € | 196k € | RUZ závierka |
| 2016 | 107k € | 32k € | 15k € | 215k € | RUZ závierka |
| 2015 | 135k € | 22k € | 6 428 € | 207k € | RUZ závierka |
| 2014 | 282k € | 32k € | 23k € | 318k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2 tis. € | 10 tis. € | 107 tis. € | 135 tis. € | 282 tis. € |
| EBITDA | -6 tis. € | -5 tis. € | 32 tis. € | 22 tis. € | 32 tis. € |
| EBITDA marža | -282.9 % | -53.2 % | 29.8 % | 16.4 % | 11.4 % |
| Čistý zisk | -10 tis. € | -20 tis. € | 15 tis. € | 6 tis. € | 23 tis. € |
| Aktíva spolu | 187 tis. € | 196 tis. € | 215 tis. € | 207 tis. € | 318 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Aleš Merhaut
AM
Konateľ
Aleš Merhaut
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Pavleje
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jozef Pavleje | Konateľ | 2014-01-27 | 2019-01-14 |
| Ing. Jozef Pavleje | Konateľ | 2014-01-27 | 2018-11-30 |
| Ing. Anna Kočišová | Konateľ | 2006-03-14 | 2014-01-27 |
| Ing. Anna Kočišová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-14 | 2014-02-06 |
| Ing. Anna Kočišová | Konateľ | 2006-03-14 | 2014-02-06 |
| Ing. Ľudovít Kočiš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-14 | 2014-02-06 |
| Ing. Ľudovít Kočiš | Konateľ | 2006-03-14 | 2014-01-27 |
| Ing. Ľudovít Kočiš | Konateľ | 2006-03-14 | 2014-02-06 |
| Peter Kočiš | Konateľ | 2001-05-14 | 2003-12-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
KoFRUIT, s.r.o. v likvidáciiRPO
Sídlo
Rudlovská 53
Vznik
2001-05-14 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36048127RPO
DIČ
2021599085FS
NACE
5590 · Ubytov.vo VŠ internátoch
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KoFRUIT, s.r.o. v likvidácii nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36048127/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36048127/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36048127", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →