SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 MIDINET s.r.o.

  • IČO36045799
  • DIČ2020073704
  • IČ DPHSK2020073704
  • NACE6290

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Veľký Krtíš, SK. Pôsobí v odvetví 6290, 7 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit B · 70/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 457k € Zisk 7 160 €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
457k €
↗ +8.0% YoY
EBITDA · 2024
47k €
Čistý zisk · 2024
7 160 €
Aktíva spolu
185k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
7
Σ 59k €
EU projekty
1
Σ 155k €
Kredit
B· 70/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 32 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
B
70 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 205k 410k 621k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 457k € 47k € 7 160 € 185k € RUZ závierka
2023 423k € 27k € -30k € 226k € RUZ závierka
2022 521k € 82k € 4 470 € 298k € RUZ závierka
2021 564k € 67k € 1 118 € 297k € RUZ závierka
2020 522k € 80k € -3 160 € 367k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby457 tis. €423 tis. €521 tis. €564 tis. €522 tis. €480 tis. €
EBITDA47 tis. €27 tis. €82 tis. €67 tis. €80 tis. €54 tis. €
EBITDA marža10.4 %6.3 %15.7 %11.8 %15.4 %11.2 %
Čistý zisk7 tis. €-30 tis. €4 tis. €1 tis. €-3 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu185 tis. €226 tis. €298 tis. €297 tis. €367 tis. €483 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Magdaléna Szabóová
Od 2022-05-19
PI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Illéš
Od 2022-05-19
IM
Konateľ
Ing. Magdaléna Szabóová
Od 2001-01-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Illéš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-01-18 2022-05-18
Ing. Magdaléna Szabóová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-06-06 2022-05-18
Ing. Magdaléna Sabóová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-10-06 2009-06-05
Peter Illéš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-10-06 2017-01-17
Peter Zatyko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-10-06 2017-12-11
Peter Zatyko Konateľ 2003-06-09 2016-12-20
Peter Zatyko Konateľ 2003-06-09 2017-01-17
Ing. Magdaléna Sabóová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-05-20 2003-10-05
Peter Illéš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-05-20 2003-10-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Illéš
od 2017-06-08
Magdaléna Szabóová
od 2017-06-08
Peter Zatyko
od 2017-06-08 · do 2017-12-22
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MIDINET s.r.o.RPO
Sídlo
Nemocničná 750/14
Vznik
2001-01-03 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36045799RPO
DIČ
2020073704FS
IČ DPH
SK2020073704 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Veľký Krtíš
Krajina
SK
IBAN
SK0783300000002103330992FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 59k € celková hodnota 2025-09-01 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-12-19 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 111k €
2019-11-04 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na nehnuteľnosti 100k €
2023-11-07 Spojená škola Zmluva o dielo 42k €
2019-02-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta na trh práce 2“- Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti 8 964 €
2024-07-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš Dohoda - Právo na prvé zamestnanie 6 369 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MIDINET s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36045799/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36045799/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36045799",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →