SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 M.O.R.-faktoring, s.r.o.
- IČO36043974
- DIČ2021528157
- IČ DPHSK2021528157
- NACE0142 · Chov ost.dobytka,byvolov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Humenné, SK. Pôsobí v odvetví Chov ost.dobytka,byvolov, 15 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
563k €
Zisk 13k €
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
563k €
↗ +110.0% YoY
EBITDA · 2025
86k €
Čistý zisk · 2025
13k €
Aktíva spolu
2.55mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
15
Σ 726k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
90 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 563k € | 86k € | 13k € | 2.55 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 268k € | 36k € | -577 € | 1.79 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 58k € | 52k € | 2 953 € | 1.39 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 74k € | 66k € | 4 691 € | 1.46 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 50k € | 37k € | 2 346 € | 1.62 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 563 tis. € | 268 tis. € | 58 tis. € | 74 tis. € | 50 tis. € | 74 tis. € |
| EBITDA | 86 tis. € | 36 tis. € | 52 tis. € | 66 tis. € | 37 tis. € | 63 tis. € |
| EBITDA marža | 15.3 % | 13.3 % | 89.1 % | 88.6 % | 75.1 % | 85 % |
| Čistý zisk | 13 tis. € | -577 € | 3 tis. € | 5 tis. € | 2 tis. € | -93 € |
| Aktíva spolu | 2.55 M € | 1.79 M € | 1.39 M € | 1.46 M € | 1.62 M € | 1.10 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JP
Konateľ
JUDr. Peter Nizký
BN
Konateľ
Blažena Nizká
BN
Konateľ
Blažena Nizká
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Peter Nízky | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-05-14 | 2018-10-10 |
| Mgr. Peter Nízky | Konateľ | 2002-04-30 | 2018-10-02 |
| Mgr. Peter Nízky | Konateľ | 2002-04-30 | 2018-10-10 |
| Ján Ozan | Konateľ | 2000-09-22 | 2002-04-30 |
| Ján Ozan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-09-22 | 2002-05-13 |
| Marian Rybár | Konateľ | 2000-09-22 | 2002-04-30 |
| Marian Rybár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-09-22 | 2002-05-13 |
| Mgr. Andrea Matysová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-09-22 | 2002-05-13 |
| Mgr. Andrea Matysová | Konateľ | 2000-09-22 | 2002-04-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Nizký
Blažena Nízka
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
M.O.R.-faktoring, s.r.o.RPO
Sídlo
Námestie slobody 2
Vznik
2000-09-22 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36043974RPO
DIČ
2021528157FS
IČ DPH
SK2021528157 · aktívneFS
NACE
0142 · Chov ost.dobytka,byvolov
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Humenné
Krajina
SK
IBAN
SK0309000000000561013805FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-12-16 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041PO520356 | 566k € |
| 2022-12-30 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041PO500004 | 42k € |
| 2022-11-29 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SMS2022/00660 o poskytnutí dotácie na sucho | 25k € |
| 2025-06-17 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 041PO720009 | 14k € |
| 2024-10-29 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPZ2024/01690 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 14k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
M.O.R.-faktoring, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36043974/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36043974/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36043974", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →