🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · SK
LACKO s.r.o.
IČO36042081DIČ2020069139IČ DPHSK2020069139NACE4941 · Nákladná cestná dopravaEST.2000 · 26r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 81/10020–24 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 81/100
A
81/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.49mil. €
↘ -12.3% YoY
EBITDA · 2024
92k €
Čistý zisk · 2024
-30k €
Aktíva spolu
824k €
Zamestnanci
20–24
Kredit
A· 81/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
81 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LACKO s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.49 mil. € | 92k € | -30k € | 824k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.69 mil. € | 117k € | 590 € | 887k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.91 mil. € | 156k € | 21k € | 992k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.77 mil. € | 165k € | 13k € | 973k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.68 mil. € | 114k € | -38k € | 907k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.49 M € | 1.69 M € | 1.91 M € | 1.77 M € | 1.68 M € | 1.61 M € |
| EBITDA | 92 tis. € | 117 tis. € | 156 tis. € | 165 tis. € | 114 tis. € | 122 tis. € |
| EBITDA marža | 6.2 % | 6.9 % | 8.2 % | 9.3 % | 6.8 % | 7.6 % |
| Čistý zisk | -30 tis. € | 590 € | 21 tis. € | 13 tis. € | -38 tis. € | -17 tis. € |
| Aktíva spolu | 824 tis. € | 887 tis. € | 992 tis. € | 973 tis. € | 907 tis. € | 908 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-03-02 | SR - Okresný úrad Banská Bystrica | Kúpna zmluva č. 30/2016/MPO | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
SL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Stanislav Lacko
SL
Konateľ
Stanislav Lacko
SL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Stanislav Lacko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Stanislav Lacko | Konateľ | 2000-06-05 | 2003-08-12 |
| Stanislav Lacko | Konateľ | 2000-06-05 | 2021-12-22 |
| Stanislav Lacko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-06-05 | 2010-01-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
LACKO s.r.o.RPO
Sídlo
Bakova Jama 17
Vznik
2000-06-05 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36042081RPO
DIČ
2020069139FS
IČ DPH
SK2020069139 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolen
Krajina
SK
IBAN
SK6202000000001390560955FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36042081/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36042081/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36042081", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.