SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Mestský bytový podnik Hnúšťa, s.r.o.
- IČO36039012
- DIČ2020075178
- IČ DPHSK2020075178
- NACE6832 · Správa nehnuteľností
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Hnúšťa, SK. Pôsobí v odvetví Správa nehnuteľností, 23 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
205k €
↗ +0.5% YoY
EBITDA · 2025
14k €
Čistý zisk · 2025
-9 578 €
Aktíva spolu
703k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
23
Σ 168k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 205k € | 14k € | -9 578 € | 703k € | RUZ závierka |
| 2024 | 204k € | 29k € | 0 € | 723k € | RUZ závierka |
| 2023 | 185k € | -10k € | -38k € | 703k € | RUZ závierka |
| 2022 | 194k € | -8 345 € | -35k € | 737k € | RUZ závierka |
| 2021 | 177k € | 2 589 € | -24k € | 777k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 205 tis. € | 204 tis. € | 185 tis. € | 194 tis. € | 177 tis. € | 166 tis. € |
| EBITDA | 14 tis. € | 29 tis. € | -10 tis. € | -8 tis. € | 3 tis. € | -3 tis. € |
| EBITDA marža | 7 % | 14.1 % | -5.7 % | -4.3 % | 1.5 % | -2 % |
| Čistý zisk | -10 tis. € | 0 € | -38 tis. € | -35 tis. € | -24 tis. € | -30 tis. € |
| Aktíva spolu | 703 tis. € | 723 tis. € | 703 tis. € | 737 tis. € | 777 tis. € | 788 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JB
Konateľ
Jana Bútorová
PV
Člen dozorného orgánu
Peter Vojtek
BF
Člen dozorného orgánu
Bc. Filip Rohárik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Hilda Ginisová | Člen dozorného orgánu | 2019-02-01 | — |
| Mgr. Katarína Moncoľová | Člen dozorného orgánu | 2019-02-01 | — |
| Mgr. Marián Petrok | Člen dozorného orgánu | 2019-02-01 | — |
| PaedDr. Marianna Balašková | Člen dozorného orgánu | 2023-01-01 | 2024-03-19 |
| PaedDr. Marianna Balašková | Člen dozorného orgánu | 2023-01-01 | 2024-02-29 |
| PhDr Margita Féderová | Člen dozorného orgánu | 2021-09-01 | 2023-01-09 |
| PhDr Margita Féderová | Člen dozorného orgánu | 2021-09-01 | 2022-12-31 |
| MUDr. Ľubica Zollerová | Člen dozorného orgánu | 2019-06-27 | 2023-01-09 |
| MUDr. Ľubica Zollerová | Člen dozorného orgánu | 2019-06-27 | 2022-12-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Mestský bytový podnik Hnúšťa, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná ulica 378
Vznik
2000-01-01 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36039012RPO
DIČ
2020075178FS
IČ DPH
SK2020075178 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Hnúšťa
Krajina
SK
IBAN
SK2702000000001364692655FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-05-14 | Štátny fond rozvoja bývania | Zmluva o poskytnutí podpory vo forme úveru | 413k € |
| 2012-05-23 | Štátny fond rozvoja bývania | Zmluva o poskytnutí podpory vo forme úveru | 290k € |
| 2018-01-22 | Štátny fond rozvoja bývania | Zmluva o úvere | 204k € |
| 2024-09-04 | Rimavská energetická, s.r.o. | Kúpna zmluva: budova kotolne | 106k € |
| 2024-09-04 | Rimavská energetická, s.r.o. | Kúpna zmluva:technologické zariadenie kotolne | 35k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Mestský bytový podnik Hnúšťa, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36039012/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36039012/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36039012", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →