SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SAO STK, spol. s r.o.

  • IČO36038717
  • DIČ2020081448
  • IČ DPHSK2020081448
  • NACE7120 · Technické testovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Lučenec, SK. Pôsobí v odvetví Technické testovanie.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
406k €
↗ +3.8% YoY
EBITDA · 2025
105k €
Čistý zisk · 2025
43k €
Aktíva spolu
299k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 24 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 147k 295k 447k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 406k € 105k € 43k € 299k € RUZ závierka
2024 391k € 106k € 47k € 353k € RUZ závierka
2023 387k € 105k € 47k € 367k € RUZ závierka
2022 317k € 67k € 32k € 356k € RUZ závierka
2021 317k € 73k € 44k € 196k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby406 tis. €391 tis. €387 tis. €317 tis. €317 tis. €280 tis. €
EBITDA105 tis. €106 tis. €105 tis. €67 tis. €73 tis. €57 tis. €
EBITDA marža25.9 %27.2 %27.2 %21.2 %23.1 %20.2 %
Čistý zisk43 tis. €47 tis. €47 tis. €32 tis. €44 tis. €31 tis. €
Aktíva spolu299 tis. €353 tis. €367 tis. €356 tis. €196 tis. €208 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Kulich
Od 2022-11-25
MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Veronika Telgarská
Od 2021-09-03
MV
Konateľ
Mgr. Veronika Telgarská
Od 2021-05-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jolana Kačániová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-10-20
Miroslav Golian Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-10-20
Elena Kulichová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-10-20 2022-11-24
Ing. Peter Telgarský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-10-20 2021-09-02
Ing. Peter Telgarský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-10-03 2020-10-19
Ing. Peter Telgarský Konateľ 2020-09-22 2021-05-24
Ing. Peter Telgarský Konateľ 2020-09-22 2021-05-12
Ing. Marián Telgarský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-09-30 2020-10-02
Elena Kulichová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-12-22 2020-10-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SAO STK, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Podjavorinskej 8
Vznik
1999-11-29 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36038717RPO
DIČ
2020081448FS
IČ DPH
SK2020081448 · aktívneFS
NACE
7120 · Technické testovanie
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Lučenec
Krajina
SK
IBAN
SK6375000000004029968769FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-01-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec Dohoda č. 17/29/050/1 o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 8 826 €
2017-02-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec Dohoda č. 17/29/050/5 o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 6 879 €
2020-04-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu " Prvá pomoc" - Opatrenie č. 1 podľa §54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SAO STK, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36038717/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36038717/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36038717",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →