AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 KOLIBA,a.s.

  • IČO36036838
  • DIČ2020072307
  • IČ DPHSK7120001438
  • NACE1051 · Prevádzka mliekarní

Akciová spoločnosť, registrovaná 1999, so sídlom v Hriňová, SK. Pôsobí v odvetví Prevádzka mliekarní, 13 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-food
Tržby · 2025 40.77 mil. € Zisk 37k €
Zamestnanci 100–149 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
40.77mil. €
↗ +2.6% YoY
EBITDA · 2025
3.09mil. €
Čistý zisk · 2025
37k €
Aktíva spolu
24.55mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
13
Σ 6.29 mil. €
EU projekty
2
Σ 11.07 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 15M 30M 45M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 40.77 mil. € 3.09 mil. € 37k € 24.55 mil. € RUZ závierka
2024 39.72 mil. € 3.15 mil. € 144k € 23.23 mil. € RUZ závierka
2023 36.02 mil. € 3.05 mil. € -58k € 28.11 mil. € RUZ závierka
2022 40.76 mil. € 2.73 mil. € 91k € 24.76 mil. € RUZ závierka
2021 29.22 mil. € 1.99 mil. € -97k € 25.19 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby40.77 M €39.72 M €36.02 M €40.76 M €29.22 M €28.75 M €
EBITDA3.09 M €3.15 M €3.05 M €2.73 M €1.99 M €2.20 M €
EBITDA marža7.6 %7.9 %8.5 %6.7 %6.8 %7.6 %
Čistý zisk37 tis. €144 tis. €-58 tis. €91 tis. €-97 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu24.55 M €23.23 M €28.11 M €24.76 M €25.19 M €22.98 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AD
člen
Anna Dančová
Od 2022-04-02
ME
člen
Mgr. Eva Vingáriková
Od 2015-09-28
JM
Člen dozorného orgánu
Jana Malatincová
Od 1999-07-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ján Ľalík Člen dozorného orgánu 1999-07-16
Ján Malatinec predseda 1999-07-16
Miroslav Mišík Člen dozorného orgánu 1999-07-16
Emília Gondová člen 2015-10-06 2015-09-28
Eva Gondová člen 2015-09-28 2017-06-27
Eva Vingáriková člen 2015-09-28 2017-06-27
Anna Dančová člen 1999-07-16 2022-04-01
Emília Gondová člen 1999-07-16 2015-10-05
Jana Malatincová Člen dozorného orgánu 1999-07-16 2011-11-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Malatinec
od 2020-08-17
Ján Malatinec
od 2017-07-06 · do 2020-08-17
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 12 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KOLIBA,a.s.RPO
Sídlo
Krivec 2663
Vznik
1999-07-16 · 27 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36036838RPO
DIČ
2020072307FS
IČ DPH
SK7120001438 · aktívneFS
NACE
1051 · Prevádzka mliekarní
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Hriňová
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
13 zmlúv 6.29 mil. € celková hodnota 2025-12-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-09-28 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 2.97 mil. €
2022-09-28 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 2.97 mil. €
2020-05-13 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 2.97 mil. €
2019-02-07 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 2 mil. €
2020-11-05 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 1.99 mil. €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
KOLIBA,a.s. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-food. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36036838/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36036838/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36036838",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →