SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 R O B U S s.r.o.
- IČO36036081
- DIČ2020071372
- IČ DPHSK2020071372
- NACE4687
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Krupina, SK. Pôsobí v odvetví 4687, 15 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
16.26 mil. €
Zisk 3.65 mil. €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
16.26mil. €
↗ +943.9% YoY
EBITDA · 2024
4.66mil. €
Čistý zisk · 2024
3.65mil. €
Aktíva spolu
8.94mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
15
Σ 2 401 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16.26 mil. € | 4.66 mil. € | 3.65 mil. € | 8.94 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.56 mil. € | -281k € | -420k € | 10.34 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 8.31 mil. € | 3.29 mil. € | 2.56 mil. € | 11.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 5.75 mil. € | 2.24 mil. € | 1.74 mil. € | 11.65 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.46 mil. € | 1.17 mil. € | 881k € | 11.78 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 16.26 M € | 1.56 M € | 8.31 M € | 5.75 M € | 2.46 M € | 1.25 M € |
| EBITDA | 4.66 M € | -281 tis. € | 3.29 M € | 2.24 M € | 1.17 M € | 79 tis. € |
| EBITDA marža | 28.7 % | -18.1 % | 39.6 % | 39 % | 47.4 % | 6.3 % |
| Čistý zisk | 3.65 M € | -420 tis. € | 2.56 M € | 1.74 M € | 881 tis. € | -55 tis. € |
| Aktíva spolu | 8.94 M € | 10.34 M € | 11.25 M € | 11.65 M € | 11.78 M € | 9.42 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ER
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Elena Rondíková
ĽR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľubomír Rondík
IT
Konateľ
Ing. Tomáš Križan
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ľubomír Rondík | Konateľ | 1999-05-31 | — |
| Elena Rondíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-02-05 | 2022-08-10 |
| Ľubomír Rondík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-02-05 | 2022-08-10 |
| Ľubomír Rondík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-08-19 | 2020-02-04 |
| Ing. Tomáš Križan | Konateľ | 2004-12-03 | 2017-06-15 |
| Ľubomír Rondík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-10-11 | 2006-08-18 |
| Ľubomír Rondík | Konateľ | 2002-07-08 | 2002-10-10 |
| Ľubomír Rondík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-07-08 | 2002-10-10 |
| Jaroslav Širanec | Konateľ | 1999-05-31 | 2002-09-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Tomáš Križan
Ľubomír Rondík
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
R O B U S s.r.o.RPO
Sídlo
Osloboditeľov 922/8
Vznik
1999-05-31 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36036081RPO
DIČ
2020071372FS
IČ DPH
SK2020071372 · aktívneFS
NACE
4687
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Krupina
Krajina
SK
Web
IBAN
SK2375000000004025712256FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-01-19 | R O B U S, s. r.o. | Kúpna zmluva, prebytočný hnuteľný majetok štátu v správe MO SR - Vojenská technika VM 6 | 218k € |
| 2011-02-04 | ÚIA | Kúpna zmluva: prebytočný hnuteľný majetok štátu v správe MO SR - nevojenský materiál | 10k € |
| 2013-06-21 | AOS Liptovský Mikuláš | Darovacia zmluva č. AOS-III/2/2013/KV | 1 500 € |
| 2026-03-31 | Mesto Krupina | Zmluva o reklame | 500 € |
| 2025-05-13 | Mesto Krupina | Zmluva o reklame | 500 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
R O B U S s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36036081/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36036081/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36036081", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →