SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MERLIN LOGISTICS SLOVAKIA, spol. s r.o.
- IČO36032794
- DIČ2020087377
- IČ DPHSK2020087377
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
C · 55/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
240k €
↘ -11.4% YoY
EBITDA · 2024
-69k €
Čistý zisk · 2024
-84k €
Aktíva spolu
517k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
C· 55/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
850 €
Dlh sociálnej poisťovne
3 066 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
55 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 240k € | -69k € | -84k € | 517k € | RUZ závierka |
| 2023 | 271k € | 13k € | -4 529 € | 532k € | RUZ závierka |
| 2022 | 413k € | 19k € | 386 € | 463k € | RUZ závierka |
| 2021 | 262k € | -12k € | -38k € | 416k € | RUZ závierka |
| 2020 | 243k € | -37k € | -69k € | 366k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 240 tis. € | 271 tis. € | 413 tis. € | 262 tis. € | 243 tis. € | 310 tis. € |
| EBITDA | -69 tis. € | 13 tis. € | 19 tis. € | -12 tis. € | -37 tis. € | 23 tis. € |
| EBITDA marža | -28.7 % | 4.9 % | 4.6 % | -4.7 % | -15.4 % | 7.4 % |
| Čistý zisk | -84 tis. € | -5 tis. € | 386 € | -38 tis. € | -69 tis. € | -7 tis. € |
| Aktíva spolu | 517 tis. € | 532 tis. € | 463 tis. € | 416 tis. € | 366 tis. € | 430 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Belko
RR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rudolf Rakovský
RR
Konateľ
Rudolf Rakovský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Rudolf Rakovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-11-22 | 2022-10-05 |
| Andrea Rakovská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-12-10 | 2018-11-21 |
| Gerhard Kinzner | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-12-10 | 2018-11-21 |
| Miroslav Babjak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-12-10 | 2018-11-21 |
| Miroslav Belko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-12-10 | 2022-10-05 |
| Rudolf Rakovský ml. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-09-17 | 2013-12-09 |
| Rudolf Rakovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-11-23 | 2002-09-16 |
| JUDr. Ladislav Horváth | Člen dozorného orgánu | 1999-01-12 | 2002-03-28 |
| Milena Rakovský | Člen dozorného orgánu | 1999-01-12 | 2002-03-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
MERLIN LOGISTICS SLOVAKIA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Švermova 55
Vznik
1998-10-06 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36032794RPO
DIČ
2020087377FS
IČ DPH
SK2020087377 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK2831000000004380027982FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MERLIN LOGISTICS SLOVAKIA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36032794/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36032794/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36032794", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →