SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PPS VEHICLES, s.r.o.
- IČO36032646
- DIČ2020072219
- IČ DPHSK2020072219
- NACE3040 · Výroba vojen.vozidiel
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Dubnica nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Výroba vojen.vozidiel.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 60/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
227k €
Zisk 296k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
227k €
↗ +0.0% YoY
EBITDA · 2024
556k €
Čistý zisk · 2024
296k €
Aktíva spolu
2.68mil. €
Zamestnanci
1
Kredit
C· 60/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
23 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 227k € | 556k € | 296k € | 2.68 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 227k € | 419k € | 159k € | 2.79 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 189k € | 351k € | 118k € | 2.83 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 6 100 € | -177k € | -250k € | 2.99 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 550k € | 131k € | 44k € | 3.24 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 227 tis. € | 227 tis. € | 189 tis. € | 6 tis. € | 550 tis. € | 1.28 M € |
| EBITDA | 556 tis. € | 419 tis. € | 351 tis. € | -177 tis. € | 131 tis. € | 67 tis. € |
| EBITDA marža | 244.8 % | 184.6 % | 185.5 % | -2900.4 % | 23.9 % | 5.2 % |
| Čistý zisk | 296 tis. € | 159 tis. € | 118 tis. € | -250 tis. € | 44 tis. € | 90 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.68 M € | 2.79 M € | 2.83 M € | 2.99 M € | 3.24 M € | 4.25 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MR
Konateľ
Mgr. Radovan Kopúnek
JE
Konateľ
JUDr. Eva Heryán
JE
Konateľ
JUDr. Eva Heryán
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Bc. Martina Fekiačová | Konateľ | 2019-08-01 | 2021-10-04 |
| Bc. Martina Fekiačová | Konateľ | 2019-08-01 | 2021-10-12 |
| Ing. Martin Ďuroška | Konateľ | 2018-05-01 | 2019-07-31 |
| Ing. Martin Ďuroška | Konateľ | 2018-05-01 | 2019-08-15 |
| Mgr. Peter Šebest | Konateľ | 2014-06-20 | 2018-04-30 |
| Mgr. Peter Šebest | Konateľ | 2014-06-20 | 2018-04-30 |
| Ing. Jozef Ďurica | Konateľ | 2012-12-07 | 2014-06-30 |
| Ing. Jozef Ďurica | Konateľ | 2012-12-07 | 2014-06-20 |
| Ing. Milan Slašťan | Konateľ | 2012-12-07 | 2013-05-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michal Strnad
Michal Strnad
Michal Strnad
Jozef Hrabina
Jozef Hrabina
Jozef Hrabina
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PPS VEHICLES, s.r.o.RPO
Sídlo
Štúrova 925/27
Vznik
1998-09-30 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36032646RPO
DIČ
2020072219FS
IČ DPH
SK2020072219 · aktívneFS
NACE
3040 · Výroba vojen.vozidiel
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Dubnica nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK8111000000002924123798FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-04-16 | Úrad pre investície a akvizície | Generálne a neplánované opravy TATRAPAN | 165k € |
| 2011-04-06 | Ministerstvo hospodárstva SR | Zmluva o financovaní bežných výdavkov | 7 399 € |
| 2011-06-23 | ÚIA | Neplánované opravy TATRAPAN | 5 800 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PPS VEHICLES, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36032646/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36032646/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36032646", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →