SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MARSHALL, spol. s r.o.
- IČO36032611
- DIČ2020065663
- IČ DPHSK2020065663
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Nová Baňa, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
3.18 mil. €
Zisk 39k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
3.18mil. €
↘ -9.3% YoY
EBITDA · 2024
68k €
Čistý zisk · 2024
39k €
Aktíva spolu
1.01mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
2
Σ 8 261 €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.18 mil. € | 68k € | 39k € | 1.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.51 mil. € | 81k € | 61k € | 1.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.68 mil. € | 34k € | 22k € | 902k € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.17 mil. € | 12k € | 5 520 € | 884k € | RUZ závierka |
| 2020 | 3.32 mil. € | 17k € | 11k € | 909k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.18 M € | 3.51 M € | 3.68 M € | 3.17 M € | 3.32 M € | 3.89 M € |
| EBITDA | 68 tis. € | 81 tis. € | 34 tis. € | 12 tis. € | 17 tis. € | -72 tis. € |
| EBITDA marža | 2.1 % | 2.3 % | 0.9 % | 0.4 % | 0.5 % | -1.8 % |
| Čistý zisk | 39 tis. € | 61 tis. € | 22 tis. € | 6 tis. € | 11 tis. € | -74 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.01 M € | 1.01 M € | 902 tis. € | 884 tis. € | 909 tis. € | 905 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matej Maruška
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Maruška
MM
Konateľ
Matej Maruška
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Maruška | Konateľ | 1998-09-30 | — |
| Mgr. Radoslava Havranová | Konateľ | 2017-03-01 | 2021-11-05 |
| Mgr. Radoslava Havranová | Konateľ | 2017-03-01 | 2021-12-03 |
| Peter Maruška | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-03-14 | 2021-12-03 |
| Peter Maruška | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-11-04 | 2008-03-13 |
| Ing. Anna Marušková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-05-16 | 2005-11-03 |
| Ing. Anna Marušková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-30 | 2000-05-15 |
| Ing. Anna Marušková | Konateľ | 1998-09-30 | 2002-05-27 |
| Peter Maruška | Konateľ | 1998-09-30 | 2004-09-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
MARSHALL, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Dlhá Lúka 1771
Vznik
1998-09-30 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36032611RPO
DIČ
2020065663FS
IČ DPH
SK2020065663 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Nová Baňa
Krajina
SK
IBAN
SK1909000000005173890227FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-08-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica | Dohoda - Právo na prvé zamestnanie | 7 911 € |
| 2022-06-30 | Mesto Nová Baňa | Nájomná zmluva | 350 € |
| 2020-06-02 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica | „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MARSHALL, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36032611/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36032611/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36032611", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →