SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TENIS CENTRUM, s.r.o.
- IČO36029751
- DIČ2020067841
- IČ DPHSK2020067841
- NACE5510 · Hotelové ubytovanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Zvolen, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 14 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
3.39 mil. €
Zisk 115k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
3.39mil. €
↗ +7.4% YoY
EBITDA · 2024
715k €
Čistý zisk · 2024
115k €
Aktíva spolu
13.92mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
14
Σ 58k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
13 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.39 mil. € | 715k € | 115k € | 13.92 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.15 mil. € | 680k € | 118k € | 9.79 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.79 mil. € | 746k € | 334k € | 10.21 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.12 mil. € | 137k € | -272k € | 10.1 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.23 mil. € | 268k € | -154k € | 10.49 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.39 M € | 3.15 M € | 2.79 M € | 1.12 M € | 1.23 M € | 2.52 M € |
| EBITDA | 715 tis. € | 680 tis. € | 746 tis. € | 137 tis. € | 268 tis. € | 514 tis. € |
| EBITDA marža | 21.1 % | 21.6 % | 26.8 % | 12.2 % | 21.8 % | 20.4 % |
| Čistý zisk | 115 tis. € | 118 tis. € | 334 tis. € | -272 tis. € | -154 tis. € | 68 tis. € |
| Aktíva spolu | 13.92 M € | 9.79 M € | 10.21 M € | 10.10 M € | 10.49 M € | 10.57 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Krnáč
JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jiří Příkazský
ĽK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľubomír Kardoš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ľubomír Kardoš | Konateľ | 2015-01-15 | — |
| Jiří Příkazský | Konateľ | 1998-01-30 | — |
| Ing. Igor Krnáč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-06-16 | 2022-04-29 |
| Ľubomír Kardoš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-04-02 | 2022-04-29 |
| Ing. Martin Lejtrich | Konateľ | 2012-02-22 | 2013-01-10 |
| Ing. Martin Lejtrich | Konateľ | 2012-02-22 | 2012-11-30 |
| Ing. Milan Freibold | Konateľ | 2011-11-29 | 2012-02-22 |
| Ing. Milan Freibold | Konateľ | 2011-11-29 | 2012-03-06 |
| Jiří Příkazský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-02-20 | 2022-04-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ľubomír Kardoš
Igor Krnáč
Jiří Příkazský
Ľubomír Kardoš
Igor Krnáč
Jiří Příkazský
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
TENIS CENTRUM, s.r.o.RPO
Sídlo
Neresnícka cesta 13
Vznik
1998-01-30 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36029751RPO
DIČ
2020067841FS
IČ DPH
SK2020067841 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolen
Krajina
SK
IBAN
SK0809000000000402600105FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-10-08 | Ministerstvo hospodárstva SR | Dodatok č. 7 k Zmluve o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 2.19 mil. € |
| 2013-11-11 | Ministerstvo hospodárstva SR | Zmluva o zriadení záložného práva na nehnuteľnosti č. 2 | 1.21 mil. € |
| 2011-07-02 | Ministerstvo hospodárstva SR | Zmluva o zriadení záložného práva na nehnuteľnosti č.1 | 1.2 mil. € |
| 2014-06-02 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU | 776k € |
| 2022-03-08 | Ministerstvo dopravy a výstavby SR | poskytnutie štátnej pomoci podnikom v CR na pokrytie časti fixných nákladov, ktoré museli vynaložiť v súvislosti s opatreniami v dôsledku pandémie COVID-19 | 31k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TENIS CENTRUM, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36029751/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36029751/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36029751", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →