SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LESY MESTA BREZNO, s.r.o.
- IČO36027537
- DIČ2020083857
- IČ DPHSK2020083857
- NACE0210 · Lesné hospodárstvo
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Brezno, SK. Pôsobí v odvetví Lesné hospodárstvo, 186 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
6.29 mil. €
Zisk 94k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
6.29mil. €
↘ -42.9% YoY
EBITDA · 2025
356k €
Čistý zisk · 2025
94k €
Aktíva spolu
10.71mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
186
Σ 2.7 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.29 mil. € | 356k € | 94k € | 10.71 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 11.02 mil. € | 528k € | 247k € | 7.9 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 6.26 mil. € | 1.48 mil. € | 936k € | 5.98 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.6 mil. € | 1.18 mil. € | 776k € | 4.85 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.77 mil. € | 843k € | 509k € | 3.47 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6.29 M € | 11.02 M € | 6.26 M € | 4.60 M € | 2.77 M € | 2.83 M € |
| EBITDA | 356 tis. € | 528 tis. € | 1.48 M € | 1.18 M € | 843 tis. € | 644 tis. € |
| EBITDA marža | 5.7 % | 4.8 % | 23.7 % | 25.8 % | 30.5 % | 22.7 % |
| Čistý zisk | 94 tis. € | 247 tis. € | 936 tis. € | 776 tis. € | 509 tis. € | 333 tis. € |
| Aktíva spolu | 10.71 M € | 7.90 M € | 5.98 M € | 4.85 M € | 3.47 M € | 3.61 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Jozef Auxt
IA
Člen dozorného orgánu
Ing. arch. Ján Králik
DI
Člen dozorného orgánu
Doc. Ing. Martin Ridzoň, PhD.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Blažej Možucha | Člen dozorného orgánu | 2017-05-16 | — |
| Ing. Ján Lukáč | Konateľ | 2017-02-16 | — |
| Milan Palovčík | Člen dozorného orgánu | 2011-06-30 | — |
| Ing. Martin Ridzoň, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2017-05-16 | 2023-05-09 |
| Ing. Vladimír Grlický | Člen dozorného orgánu | 2017-05-16 | 2019-11-05 |
| Ing. Vladimír Grlický | Člen dozorného orgánu | 2017-05-16 | 2019-10-05 |
| Ing. Mária Majerčíková | Člen dozorného orgánu | 2011-06-30 | 2017-05-15 |
| Ing. Mária Majerčíková | Člen dozorného orgánu | 2011-06-30 | 2017-06-27 |
| Ing. Vladimír Strmeň | Člen dozorného orgánu | 2011-06-30 | 2023-02-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ján Lukáč
Daniel Kliment
Miroslav Mader
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
LESY MESTA BREZNO, s.r.o.RPO
Sídlo
Švermova 1027/7
Vznik
1998-01-01 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36027537RPO
DIČ
2020083857FS
IČ DPH
SK2020083857 · aktívneFS
NACE
0210 · Lesné hospodárstvo
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Brezno
Krajina
SK
Web
IBAN
SK0302000000004100595353FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-09-18 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 043BB630001 | 997k € |
| 2022-08-30 | Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky | Zmluva o starostlivosti | 509k € |
| 2015-04-09 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. ZV02641 | 267k € |
| 2017-09-08 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 083BB020007 | 262k € |
| 2025-12-03 | BREZNO ENERGIA, s.r.o. - dlžník | Zmluva o pôžičke | 200k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LESY MESTA BREZNO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36027537/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36027537/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36027537", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →