SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EX - MUSIC, spol. s r.o.
- IČO36026018
- DIČ2020080722
- IČ DPHSK2020080722
- NACE5819 · Ost.vydavateľské čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Lučenec, SK. Pôsobí v odvetví Ost.vydavateľské čin..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
204k €
↗ +10.9% YoY
EBITDA · 2025
-5 836 €
Čistý zisk · 2025
-14k €
Aktíva spolu
83k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 204k € | -5 836 € | -14k € | 83k € | RUZ závierka |
| 2024 | 184k € | -17k € | -27k € | 74k € | RUZ závierka |
| 2023 | 193k € | -24k € | -30k € | 110k € | RUZ závierka |
| 2022 | 236k € | 7 277 € | 1 514 € | 117k € | RUZ závierka |
| 2021 | 143k € | 25k € | 18k € | 127k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 204 tis. € | 184 tis. € | 193 tis. € | 236 tis. € | 143 tis. € | 107 tis. € |
| EBITDA | -6 tis. € | -17 tis. € | -24 tis. € | 7 tis. € | 25 tis. € | 23 tis. € |
| EBITDA marža | -2.9 % | -9.3 % | -12.5 % | 3.1 % | 17.8 % | 21.5 % |
| Čistý zisk | -14 tis. € | -27 tis. € | -30 tis. € | 2 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € |
| Aktíva spolu | 83 tis. € | 74 tis. € | 110 tis. € | 117 tis. € | 127 tis. € | 102 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Kubinec
RK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Renáta Kubincová
MK
Konateľ
Milan Kubinec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Renáta Kubincová | Konateľ | 2019-11-11 | — |
| Milan Kubinec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-01-08 | 2022-08-26 |
| Renáta Kubincová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-01-08 | 2022-08-26 |
| Róbert Šándori | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-11-01 | 2020-01-07 |
| Róbert Šándori | Konateľ | 2017-10-19 | 2019-11-11 |
| Róbert Šándori | Konateľ | 2017-10-19 | 2020-01-07 |
| František Šándori | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-09-19 | 2017-10-31 |
| František Šándori | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-03-12 | 2003-09-18 |
| Milan Kubinec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-03-12 | 2003-09-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
EX - MUSIC, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Maxima Gorkého 1237/2
Vznik
1997-11-20 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36026018RPO
DIČ
2020080722FS
IČ DPH
SK2020080722 · aktívneFS
NACE
5819 · Ost.vydavateľské čin.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Lučenec
Krajina
SK
IBAN
SK5911110000001855022007FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-06-03 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu " Prvá pomoc" - Opatrenie č. 1 podľa §54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2012-03-13 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec | Dodatok č. 1 k Dohode č. 9/§51/2012 zo dňa 23.01.2012 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie uzatvorená podľa ustanovenia § 51, odsek 9) zákona NR SR č. 5/2004 Z. z. o službá | 0 € |
| 2012-01-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec | Dohoda č. 9/§51/2012 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii UoZ uzatvorená podľa ustanovenia § 51, odsek 9) zákona NR SR č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EX - MUSIC, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36026018/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36026018/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36026018", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →