SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TRIUM schody - interiéry s.r.o.
- IČO36022845
- DIČ2020067115
- IČ DPHSK2020067115
- NACE1623 · Výroba stavebnostolárska
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Budča, SK. Pôsobí v odvetví Výroba stavebnostolárska, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 75/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
445k €
↗ +11.7% YoY
EBITDA · 2025
-54k €
Čistý zisk · 2025
-117k €
Aktíva spolu
317k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 53k €
Kredit
B· 75/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
5 472 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
75 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 445k € | -54k € | -117k € | 317k € | RUZ závierka |
| 2024 | 398k € | -68k € | -167k € | 469k € | RUZ závierka |
| 2023 | 657k € | 53k € | -1 592 € | 616k € | RUZ závierka |
| 2022 | 355k € | -129k € | -182k € | 645k € | RUZ závierka |
| 2021 | 497k € | 53k € | -4 881 € | 860k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 445 tis. € | 398 tis. € | 657 tis. € | 355 tis. € | 497 tis. € | 453 tis. € |
| EBITDA | -54 tis. € | -68 tis. € | 53 tis. € | -129 tis. € | 53 tis. € | 42 tis. € |
| EBITDA marža | -12.2 % | -17.1 % | 8.1 % | -36.3 % | 10.7 % | 9.2 % |
| Čistý zisk | -117 tis. € | -167 tis. € | -2 tis. € | -182 tis. € | -5 tis. € | -12 tis. € |
| Aktíva spolu | 317 tis. € | 469 tis. € | 616 tis. € | 645 tis. € | 860 tis. € | 835 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Branislav Hudec
DŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Španko
DŠ
Konateľ
Dušan Španko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Branislav Hudec | Konateľ | 2008-07-01 | — |
| Dušan Španko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-11-30 | 2022-06-27 |
| Branislaav Hudec | Konateľ | 2008-07-01 | 2011-05-16 |
| Branislav Hudec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-07-01 | 2022-06-27 |
| Jaroslav Tomčík | Konateľ | 2008-07-01 | 2018-11-21 |
| Jaroslav Tomčík | Konateľ | 2008-07-01 | 2018-11-29 |
| Jaroslav Tomčík | Konateľ | 2008-07-01 | 2011-05-16 |
| Jaroslav Tomčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-07-01 | 2018-11-29 |
| Branislav Hudec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-07-30 | 2008-06-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
TRIUM schody - interiéry s.r.o.RPO
Sídlo
Čs. armády 118
Vznik
1997-07-30 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36022845RPO
DIČ
2020067115FS
IČ DPH
SK2020067115 · aktívneFS
NACE
1623 · Výroba stavebnostolárska
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Budča
Krajina
SK
IBAN
SK4309000000000400031594FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-08-31 | Technická univerzita vo Zvolene | Zmluva o dielo na realizáciu stavebných prác na akcii: Modernizácia interiérového vybavenia na Fakulte techniky | 53k € |
| 2019-02-07 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik | ZMLUVA O DIELO č. 621/2019/LSR | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TRIUM schody - interiéry s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36022845/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36022845/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36022845", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →