SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Gemer Pannónia, s.r.o.
- IČO36018040
- DIČ2020074496
- IČ DPHSK2020074496
- NACE4639 · Nešp.veľkoob.s potravin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Rimavská Sobota, SK. Pôsobí v odvetví Nešp.veľkoob.s potravin., 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
87.32 mil. €
Zisk 440k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
87.32mil. €
↗ +9.7% YoY
EBITDA · 2024
640k €
Čistý zisk · 2024
440k €
Aktíva spolu
10.68mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
3
Σ 6 781 €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 87.32 mil. € | 640k € | 440k € | 10.68 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 79.62 mil. € | 424k € | 285k € | 9.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 74.94 mil. € | 222k € | 127k € | 7.42 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 61.8 mil. € | 108k € | 49k € | 7.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 48.72 mil. € | 132k € | 98k € | 5.5 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 87.32 M € | 79.62 M € | 74.94 M € | 61.80 M € | 48.72 M € | 42.12 M € |
| EBITDA | 640 tis. € | 424 tis. € | 222 tis. € | 108 tis. € | 132 tis. € | 28 tis. € |
| EBITDA marža | 0.7 % | 0.5 % | 0.3 % | 0.2 % | 0.3 % | 0.1 % |
| Čistý zisk | 440 tis. € | 285 tis. € | 127 tis. € | 49 tis. € | 98 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 10.68 M € | 9.22 M € | 7.42 M € | 7.33 M € | 5.50 M € | 5.34 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DE
Konateľ
Dávid Eke
MP
Konateľ
Miroslav Polivka
IŠ
Konateľ
Ing. Štefan Okoš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Štefan Okoš | Konateľ | 2004-01-06 | 2025-12-05 |
| Ing. Štefan Okoš | Konateľ | 2004-01-06 | 2025-11-28 |
| Dr. András Morauszky | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-09-18 | 2005-03-23 |
| Zoltán Balog | Konateľ | 2002-08-06 | 2003-10-09 |
| Dr. András Morauszky | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-12-04 | 2003-09-17 |
| Lukács Jószef Jánosné | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-12-04 | 2005-03-23 |
| Lukács József János | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-12-04 | 2005-03-23 |
| PhDr. Jozef Tomčik | Konateľ | 2001-12-04 | 2002-08-06 |
| JUDr. Vladimír Antal | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-05-16 | 2001-12-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Gemer Pannónia, s.r.o.RPO
Sídlo
P. Hostinského 6093
Vznik
1997-02-14 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36018040RPO
DIČ
2020074496FS
IČ DPH
SK2020074496 · aktívneFS
NACE
4639 · Nešp.veľkoob.s potravin.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Rimavská Sobota
Krajina
SK
Web
IBAN
SK6902000000001577643953FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-10-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota | Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy | 6 781 € |
| 2025-03-10 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota | Dodatok NP | 0 € |
| 2025-01-31 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota | Dodatok NP | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Gemer Pannónia, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36018040/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36018040/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36018040", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →