🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · SK

METAL Fininvest, s.r.o.

IČO36012696DIČ2020458506IČ DPHSK2020458506NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.EST.1996 · 30r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 99/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 99/100
A+
99/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
400 €
EBITDA · 2024
81 €
Čistý zisk · 2024
-381 €
Aktíva spolu
247k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 400 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
METAL Fininvest, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 453.75 907.5 1k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 400 € 81 € -381 € 247k € RUZ závierka
2023 -374 € -477 € 306k € RUZ závierka
2022 1 250 € 421 € 276 € 218k € RUZ závierka
2021 1 157 € 328 € 167 € 218k € RUZ závierka
2020 687 € -266 € -378 € 218k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby400 €1 tis. €1 tis. €687 €808 €
EBITDA81 €-374 €421 €328 €-266 €252 €
EBITDA marža20.3 %33.7 %28.3 %-38.7 %31.2 %
Čistý zisk-381 €-477 €276 €167 €-378 €137 €
Aktíva spolu247 tis. €306 tis. €218 tis. €218 tis. €218 tis. €220 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 400 € celková hodnota 2024-08-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-08-23 Ministerstvo obrany SR Zmluva o nájme, pozemok 400 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MD
Konateľ
Mgr. Dana Urbániová
Od 2009-11-06
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Vašina
Od 2009-07-01
Do 2009-12-09
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Daniela Senčeková
Od 1999-01-19
Do 2009-06-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jozef Vašina Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-01-19 2009-06-30
Ing. Daniela Senčeková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-01-16 1999-01-18
Ing. Jozef Vašina Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-01-16 1999-01-18
Ing. Daniela Senčeková Konateľ 1996-11-04 2009-06-03
Ing. Daniela Senčeková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1996-11-04 1997-01-15
Ing. Daniela Senčeková Konateľ 1996-11-04 2009-06-30
Ing. Daniela Senčeková Konateľ 1996-11-04 2002-10-21
Ing. Jozef Vašina Konateľ 1996-11-04 2019-07-22
Ing. Jozef Vašina Konateľ 1996-11-04 2002-10-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
METAL Fininvest, s.r.o.RPO
Sídlo
Skuteckého 15
Vznik
1996-11-04 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36012696RPO
DIČ
2020458506FS
IČ DPH
SK2020458506 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK3411000000002627130529FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36012696/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36012696/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36012696",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.