SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 A2B, s.r.o.

  • IČO36010057
  • DIČ2020451323
  • IČ DPHSK2020451323
  • NACE3314 · Oprava elektr.prístrojov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Žilina - Považský Chlmec, SK. Pôsobí v odvetví Oprava elektr.prístrojov, 22 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 7.83 mil. € Zisk 242k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
7.83mil. €
↗ +0.9% YoY
EBITDA · 2025
504k €
Čistý zisk · 2025
242k €
Aktíva spolu
5.03mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
22
Σ 1.45 mil. €
EU projekty
1
Σ 189k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 6M 10M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 7.83 mil. € 504k € 242k € 5.03 mil. € RUZ závierka
2024 7.76 mil. € 124k € 39k € 3.79 mil. € RUZ závierka
2023 8.85 mil. € 515k € 329k € 5.02 mil. € RUZ závierka
2022 8.22 mil. € 375k € 294k € 4.63 mil. € RUZ závierka
2021 5.69 mil. € 184k € 77k € 3.13 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby7.83 M €7.76 M €8.85 M €8.22 M €5.69 M €7.26 M €
EBITDA504 tis. €124 tis. €515 tis. €375 tis. €184 tis. €939 tis. €
EBITDA marža6.4 %1.6 %5.8 %4.6 %3.2 %12.9 %
Čistý zisk242 tis. €39 tis. €329 tis. €294 tis. €77 tis. €708 tis. €
Aktíva spolu5.03 M €3.79 M €5.02 M €4.63 M €3.13 M €4.38 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Radoslav Cázer
Od 2022-01-11
IR
Konateľ
Ing. Radoslav Cázer
Od 2021-12-22
SC
Konateľ
Stanislav Cázer, MSc.
Od 2014-12-01
Do 2022-02-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Stanislav Cázer, MSc. Konateľ 2014-12-01 2022-02-22
Ing. Radoslav Cázer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-02-03 2022-01-10
Ing. Radoslav Cázer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-12-29 2007-02-02
Ing. Jiří Gyurkovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-03-30 2000-12-28
Ing. Radoslav Cázer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-03-30 2000-12-28
Ing. Jiří Gyurkovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1996-09-25 1998-03-29
Ing. Jiří Gyurkovský Konateľ 1996-09-25 2000-12-28
Ing. Radoslav Cázer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1996-09-25 1998-03-29
Ing. Radoslav Cázer Konateľ 1996-09-25 2021-02-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Radoslav Cázer
od 2017-06-09
Radoslav Cázer
od 2017-01-31 · do 2017-06-09
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
A2B, s.r.o.RPO
Sídlo
Horská 1
Vznik
1996-09-25 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36010057RPO
DIČ
2020451323FS
IČ DPH
SK2020451323 · aktívneFS
NACE
3314 · Oprava elektr.prístrojov
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina - Považský Chlmec
Krajina
SK
IBAN
SK0311000000002944140376FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
22 zmlúv 1.45 mil. € celková hodnota 2026-01-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-11-12 Ministerstvo vnútra SR Kúpna zmluva č. SVO-RVO1-2025/000801-021 578k €
2025-11-27 Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik Servisná zmluva na vykonávanie servisných prehliadok a opráv systémov zálohového napájania Socomec 369k €
2024-04-16 Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik Servisné prehliadky a opravy systémov zálohového napájania Socomec 275k €
2016-01-26 Železnice Slovenskej republiky kúpna zmluva 201k €
2013-07-04 Železnice Slovenskej republiky Kúpna zmluva 198k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
A2B, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36010057/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36010057/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36010057",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →