SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AT AGROTURIEC, spol. s r.o.
- IČO36009652
- DIČ2020472245
- IČ DPHSK2020472245
- NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Rožňava, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo, 33 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
C · 64/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
4.21 mil. €
Zisk -573k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
4.21mil. €
↗ +13.3% YoY
EBITDA · 2025
-184k €
Čistý zisk · 2025
-573k €
Aktíva spolu
4.37mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
33
Σ 566k €
Kredit
C· 64/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
C
64 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.21 mil. € | -184k € | -573k € | 4.37 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 3.71 mil. € | 161k € | -243k € | 5.2 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 5.1 mil. € | 69k € | -281k € | 4.41 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.41 mil. € | 476k € | 21k € | 5.86 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 4.2 mil. € | 431k € | 4 898 € | 4.85 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4.21 M € | 3.71 M € | 5.10 M € | 4.41 M € | 4.20 M € | 3.75 M € |
| EBITDA | -184 tis. € | 161 tis. € | 69 tis. € | 476 tis. € | 431 tis. € | 385 tis. € |
| EBITDA marža | -4.4 % | 4.3 % | 1.3 % | 10.8 % | 10.2 % | 10.3 % |
| Čistý zisk | -573 tis. € | -243 tis. € | -281 tis. € | 21 tis. € | 5 tis. € | 18 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.37 M € | 5.20 M € | 4.41 M € | 5.86 M € | 4.85 M € | 4.86 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IT
Konateľ
Ing. Tomáš Németh
IR
Konateľ
Ing. Róbert Németh
TN
Konateľ
Tomáš Németh
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Juraj Klobušický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-06-02 | 2012-06-05 |
| Ing. Juraj Pápay | Konateľ | 2011-03-30 | 2023-02-15 |
| Ing. Juraj Pápay | Konateľ | 2011-03-30 | 2023-03-06 |
| Alexander Beke | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-01-30 | 2011-05-13 |
| Árpád Szívós | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-01-30 | 2011-05-13 |
| Ján Punka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-01-30 | 2005-03-04 |
| Juraj Klobušický ml. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-01-30 | 2011-05-13 |
| Juraj Klobušický st. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-01-30 | 2011-05-13 |
| Alexander Beke | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-09-18 | 1998-01-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Tomáš Németh
Tomáš Németh
Beáta Lipková
Ľubomír Partika
Tatiana Partiková
Beáta Lipková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AT AGROTURIEC, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Šafárikova 124
Vznik
1996-09-18 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36009652RPO
DIČ
2020472245FS
IČ DPH
SK2020472245 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Košický kraj
Obec
Rožňava
Krajina
SK
IBAN
SK4002000000002457246392FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-03-03 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 041BB060049 | 900k € |
| 2015-09-09 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. ZV02761 | 169k € |
| 2023-09-27 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 041BB520331 | 70k € |
| 2014-07-07 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 3994/14 | 61k € |
| 2014-03-20 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. ZV01654 | 60k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AT AGROTURIEC, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36009652/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36009652/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36009652", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →