SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 OTANS, s.r.o.

  • IČO36008711
  • DIČ2021123533
  • IČ DPHSK2021123533
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Limbach, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 71k € Zisk 1 638 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
71k €
↗ +0.0% YoY
EBITDA · 2025
38k €
Čistý zisk · 2025
1 638 €
Aktíva spolu
169k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 26k 52k 78k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 71k € 38k € 1 638 € 169k € RUZ závierka
2024 71k € 28k € -5 166 € 174k € RUZ závierka
2023 71k € 27k € -5 398 € 196k € RUZ závierka
2022 63k € 30k € -2 053 € 240k € RUZ závierka
2021 47k € 11k € -2 448 € 219k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby71 tis. €71 tis. €71 tis. €63 tis. €47 tis. €50 tis. €
EBITDA38 tis. €28 tis. €27 tis. €30 tis. €11 tis. €4 tis. €
EBITDA marža53.1 %39.9 %37.8 %48.6 %24.4 %8 %
Čistý zisk2 tis. €-5 tis. €-5 tis. €-2 tis. €-2 tis. €-4 tis. €
Aktíva spolu169 tis. €174 tis. €196 tis. €240 tis. €219 tis. €231 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

OS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Otto Sýkora
Od 2022-05-19
OS
Konateľ
Otto Sýkora
Od 2015-02-12
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Sýkorová
Od 2022-05-19
Do 2023-03-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Oto Sýkora Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-19 2023-03-20
Otto Sýkora Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-06-29 2022-05-18
Otto Sýkora Konateľ 2012-06-07 2014-05-13
Otto Sýkora Konateľ 2012-06-07 2014-04-02
Mária Sýkorová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-02-14 2022-05-18
Oto Sýkora Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-02-14 2022-05-18
Otto Sýkora Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-12-07 2009-02-13
Otto Sýkora Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-09-18 2007-12-06
Mária Sýkorová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1996-08-27 2009-02-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
OTANS, s.r.o.RPO
Sídlo
Záhradná 704/42
Vznik
1996-08-27 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36008711RPO
DIČ
2021123533FS
IČ DPH
SK2021123533 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Limbach
Krajina
SK
IBAN
SK1752000000000002394680FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
OTANS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36008711/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36008711/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36008711",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →