🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · SK
CALGERA, s.r.o.
IČO36006645DIČ2020599955IČ DPHSK2020599955NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.EST.1996 · 30r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 95/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 95/100
A+
95/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
23k €
↗ +0.0% YoY
EBITDA · 2025
16k €
Čistý zisk · 2025
8 721 €
Aktíva spolu
300k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CALGERA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23k € | 16k € | 8 721 € | 300k € | RUZ závierka |
| 2024 | 23k € | 15k € | 7 772 € | 292k € | RUZ závierka |
| 2023 | 23k € | 18k € | 9 925 € | 429k € | RUZ závierka |
| 2022 | 23k € | 279k € | 216k € | 494k € | RUZ závierka |
| 2021 | 23k € | 14k € | 7 113 € | 240k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 23 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € | 21 tis. € |
| EBITDA | 16 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € | 279 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € |
| EBITDA marža | 70.6 % | 67.3 % | 77.8 % | 1220 % | 62.9 % | 62.9 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 8 tis. € | 10 tis. € | 216 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € |
| Aktíva spolu | 300 tis. € | 292 tis. € | 429 tis. € | 494 tis. € | 240 tis. € | 248 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Konateľ
Ing. Roman Belánik
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Belánik
IJ
Konateľ
Ing. Ján Belánik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Július Pleško | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-11-18 | 2020-11-04 |
| Július Pleško | Konateľ | 1996-07-18 | 2020-11-04 |
| Július Pleško | Konateľ | 1996-07-18 | 2020-11-01 |
| Július Pleško | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-07-18 | 1998-11-17 |
| Július Pleško | Konateľ | 1996-07-18 | 2003-01-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
CALGERA, s.r.o.RPO
Sídlo
Štrková 984/10F
Vznik
1996-07-18 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36006645RPO
DIČ
2020599955FS
IČ DPH
SK2020599955 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK7011000000002940276436FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36006645/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36006645/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36006645", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.