SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 APHRODITE - Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, s.r.o.
- IČO36006297
- DIČ2020451224
- IČ DPHSK2020451224
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.15 mil. €
Zisk 8 501 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.15mil. €
↘ -0.0% YoY
EBITDA · 2024
1.01mil. €
Čistý zisk · 2024
8 501 €
Aktíva spolu
14.81mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
20 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.15 mil. € | 1.01 mil. € | 8 501 € | 14.81 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.15 mil. € | 1.11 mil. € | 129k € | 14.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 500k € | 428k € | -178k € | 15.19 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 500k € | 388k € | -530k € | 18.52 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.12 mil. € | 1.26 mil. € | 247k € | 20.39 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.15 M € | 2.15 M € | 500 tis. € | 500 tis. € | 2.12 M € | 2.68 M € |
| EBITDA | 1.01 M € | 1.11 M € | 428 tis. € | 388 tis. € | 1.26 M € | 1.39 M € |
| EBITDA marža | 47 % | 51.3 % | 85.5 % | 77.6 % | 59.6 % | 51.9 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 129 tis. € | -178 tis. € | -530 tis. € | 247 tis. € | 185 tis. € |
| Aktíva spolu | 14.81 M € | 14.09 M € | 15.19 M € | 18.52 M € | 20.39 M € | 18.77 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ZM
Konateľ
Zdenek Miškolci
ZM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdenek Miškolci
ZM
Konateľ
Zdenek Miškolci
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Zdenek Miškolci | Konateľ | 1998-09-04 | 2005-07-21 |
| Zdenek Miškolci | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-02 | 2005-07-21 |
| Zdenek Miškolci | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-03-10 | 1998-09-01 |
| Milan Vihara | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-07-12 | 1998-03-09 |
| Milan Vihara | Konateľ | 1996-07-12 | 1998-03-09 |
| Zdenek Miškolci | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-07-12 | 1998-03-09 |
| Zdenek Miškolci | Konateľ | 1996-07-12 | 1998-09-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
APHRODITE - Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, s.r.o.RPO
Sídlo
Panenská 33
Vznik
1996-07-12 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36006297RPO
DIČ
2020451224FS
IČ DPH
SK2020451224 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1011000000002929895412FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-10-13 | Ministerstvo hospodárstva SR | Zmluva o zriadení záložného práva na nehnuteľnosti č.1 | 697k € |
| 2015-07-31 | Ministerstvo hospodárstva SR | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-31DM-1401/0281/011 | 200k € |
| 2020-11-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda o ukončení dohody č. 20/25/54E/3670 zo dňa 08.06.2020 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu ,,Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B | 0 € |
| 2020-06-08 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda č.20/25/54E/3670 v rámci NP „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
| 2015-10-27 | Ministerstvo hospodárstva SR | Zmluva o zriadení záložného práva na nehnuteľnosti č. KaHR-31DM-1401/0281/011/ZZ1 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
APHRODITE - Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36006297/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36006297/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36006297", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →