SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TIMAN s.r.o.
- IČO36005801
- DIČ2020462785
- IČ DPHSK2020462785
- NACE8559 · Ost.vzdelávanie i.n.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Ost.vzdelávanie i.n., 8 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
966k €
↗ +5.5% YoY
EBITDA · 2025
350k €
Čistý zisk · 2025
265k €
Aktíva spolu
982k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
8
Σ 326k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
49 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 966k € | 350k € | 265k € | 982k € | RUZ závierka |
| 2024 | 915k € | 314k € | 235k € | 657k € | RUZ závierka |
| 2023 | 760k € | 211k € | 155k € | 561k € | RUZ závierka |
| 2022 | 596k € | 188k € | 143k € | 454k € | RUZ závierka |
| 2021 | 398k € | 131k € | 89k € | 372k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 966 tis. € | 915 tis. € | 760 tis. € | 596 tis. € | 398 tis. € | 269 tis. € |
| EBITDA | 350 tis. € | 314 tis. € | 211 tis. € | 188 tis. € | 131 tis. € | -18 tis. € |
| EBITDA marža | 36.2 % | 34.3 % | 27.8 % | 31.6 % | 32.8 % | -6.6 % |
| Čistý zisk | 265 tis. € | 235 tis. € | 155 tis. € | 143 tis. € | 89 tis. € | -31 tis. € |
| Aktíva spolu | 982 tis. € | 657 tis. € | 561 tis. € | 454 tis. € | 372 tis. € | 359 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martina Šarišská
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Jana Olexová
MŠ
Konateľ
Martina Šarišská
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Jana Olexová | Konateľ | 2006-01-27 | — |
| Martina Šarišská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-01-14 | 2022-07-25 |
| Mgr. Jana Olexová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-01-14 | 2022-07-25 |
| Ing. Jana Hučková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-04 | 2015-01-13 |
| Jana Olexová | Konateľ | 2006-01-27 | 2015-01-13 |
| Ing. Jana Hučková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-07-14 | 2007-01-03 |
| Ing. Jana Hučková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-07-02 | 1999-07-13 |
| Ing. Jana Hučková | Konateľ | 1996-07-02 | 2014-12-31 |
| Ing. Jana Hučková | Konateľ | 1996-07-02 | 2003-05-11 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TIMAN s.r.o.RPO
Sídlo
Námestie SNP 16
Vznik
1996-07-02 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36005801RPO
DIČ
2020462785FS
IČ DPH
SK2020462785 · aktívneFS
NACE
8559 · Ost.vzdelávanie i.n.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK9511000000002623480388FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-04-13 | Agentúra Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pre štrukturálne fondy EÚ | Dodatok č. 4 k Zmluve o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 423k € |
| 2025-09-23 | Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu, Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu | DOHODA O GRANTE PRE PROGRAM ERASMUS+ | 250k € |
| 2022-11-03 | Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky | Rámcová dohoda o poskytovaní služieb - “Vzdelávanie v oblasti proklientského servisu pre zamestnancov Regionálnych centier“ | 33k € |
| 2024-08-21 | OLÚP, n. o. Predná Hora | Zmluva_sluzby_poskytnutie sluzieb vzdelavania_TIMAN_sro_B_Bystrica | 21k € |
| 2025-02-25 | Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre | Zmluva o poskytovaní služieb | 14k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TIMAN s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36005801/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36005801/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36005801", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →