AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 MONTAGNE, a.s., skrátená forma: MTG, a.s.

  • IČO36002500
  • DIČ2020422701
  • IČ DPHSK2020422701
  • NACE4312 · Zemné práce

Akciová spoločnosť, registrovaná 1996, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Zemné práce, 13 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 3.17 mil. € Zisk 74k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
3.17mil. €
↗ +42.0% YoY
EBITDA · 2024
150k €
Čistý zisk · 2024
74k €
Aktíva spolu
1.25mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
13
Σ 1.38 mil. €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 3M 5M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 3.17 mil. € 150k € 74k € 1.25 mil. € RUZ závierka
2023 2.23 mil. € 63k € 4 536 € 814k € RUZ závierka
2022 4.61 mil. € 38k € -8 992 € 1.3 mil. € RUZ závierka
2021 1.48 mil. € -9 647 € -60k € 968k € RUZ závierka
2020 4.23 mil. € 135k € 53k € 918k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3.17 M €2.23 M €4.61 M €1.48 M €4.23 M €2.57 M €
EBITDA150 tis. €63 tis. €38 tis. €-10 tis. €135 tis. €91 tis. €
EBITDA marža4.7 %2.8 %0.8 %-0.7 %3.2 %3.5 %
Čistý zisk74 tis. €5 tis. €-9 tis. €-60 tis. €53 tis. €19 tis. €
Aktíva spolu1.25 M €814 tis. €1.30 M €968 tis. €918 tis. €935 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IK
Člen dozorného orgánu
Ing. Karol Vajčovec
Od 2013-04-27
IR
Člen dozorného orgánu
Ing. Róbert Martynek
Od 2009-03-18
predseda
Ing. Štefan Pinčák
Od 2009-03-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Libor Mladší Člen dozorného orgánu 2009-03-18
Ing. Katarína Olivová Člen dozorného orgánu 2009-03-18 2013-05-23
Ing. Katarína Olivová Člen dozorného orgánu 2009-03-18 2013-04-26
Ing. Katarína Olivová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-01-30 2009-03-17
Ing. Štefan Pinčák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-06-16 2009-03-17
Ing. Ján Večeřa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-04-02 2004-06-15
Ing. Ján Večeřa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-01-22 2003-04-01
Ing. Štefan Pinčák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-01-22 2003-04-01
Ing. Ján Večeřa Konateľ 2003-01-09 2004-05-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Štefan Pinčák
od 2017-08-01
Štefan Pinčák
od 2017-01-31 · do 2017-08-01
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MONTAGNE, a.s., skrátená forma: MTG, a.s.RPO
Sídlo
Hričovská 196
Vznik
1996-05-14 · 30 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36002500RPO
DIČ
2020422701FS
IČ DPH
SK2020422701 · aktívneFS
NACE
4312 · Zemné práce
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK2211110000001092820050FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
13 zmlúv 1.38 mil. € celková hodnota 2026-01-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-01-15 Obec Muráň Zmluva o dielo - Rekonštrukcia a modernizácia ZŠ s MŠ Muráň 398k €
2026-01-14 Obec Muráň Zmluva o dielo - Rekonštrukcia a modernizácia ZŠ s MŠ Muráň 398k €
2014-04-03 Trnavská teplárenská, a.s. Zmluva o dielo č. 11/500/14/ZM 348k €
2024-11-08 Mesto Jelšava, Nám. republiky 499, 049 16 Dodatok č.2 k Zmluve o dielo 270k €
2024-09-03 Mesto Jelšava, Nám. republiky 499, 049 16 Zmluva o dielo 245k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MONTAGNE, a.s., skrátená forma: MTG, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36002500/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36002500/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36002500",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →