AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 SETA Tehelne, a.s.

  • IČO36002291
  • DIČ2020430775
  • IČ DPHSK2020430775
  • LEI315700EF4T6UOUICKJ53
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Akciová spoločnosť, registrovaná 1996, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 839k € Zisk 123k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
839k €
↗ +6.7% YoY
EBITDA · 2025
377k €
Čistý zisk · 2025
123k €
Aktíva spolu
7.62mil. €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 64 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 304k 609k 923k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 839k € 377k € 123k € 7.62 mil. € RUZ závierka
2024 786k € 350k € 59k € 7.77 mil. € RUZ závierka
2023 720k € 268k € 16k € 7.88 mil. € RUZ závierka
2022 548k € 206k € 6 469 € 7.91 mil. € RUZ závierka
2021 492k € 132k € -65k € 7.56 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby839 tis. €786 tis. €720 tis. €548 tis. €492 tis. €485 tis. €
EBITDA377 tis. €350 tis. €268 tis. €206 tis. €132 tis. €188 tis. €
EBITDA marža44.9 %44.5 %37.2 %37.6 %26.9 %38.7 %
Čistý zisk123 tis. €59 tis. €16 tis. €6 tis. €-65 tis. €13 tis. €
Aktíva spolu7.62 M €7.77 M €7.88 M €7.91 M €7.56 M €7.01 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DK
Člen dozorného orgánu
Dana Karcolová
Od 2022-06-29
IA
Člen dozorného orgánu
Ing. Alica Dostálová
Od 2022-06-29
IF
Člen predstavenstva
Ing. František Zvrškovec
Od 2022-06-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Zuzana Paurová Člen dozorného orgánu 2022-06-29
Ing. Alica Dostálová Člen dozorného orgánu 2017-06-28 2022-08-22
Ing. Alica Dostálová Člen dozorného orgánu 2017-06-28 2022-06-28
Ing. František Zvrškovec člen 2017-06-28 2022-06-28
Ing. František Zvrškovec člen 2017-06-28 2022-08-22
Mgr. Martina Fedorová Člen dozorného orgánu 2017-06-28 2022-08-22
Mgr. Martina Fedorová Člen dozorného orgánu 2017-06-28 2022-06-28
Zuzana Paurová Člen dozorného orgánu 2017-06-28 2022-08-22
Zuzana Paurová Člen dozorného orgánu 2017-06-28 2022-06-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SETA Tehelne, a.s.RPO
Sídlo
Bytčická 89
Vznik
1996-05-09 · 30 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36002291RPO
DIČ
2020430775FS
IČ DPH
SK2020430775 · aktívneFS
LEI
315700EF4T6UOUICKJ53GLEIF
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK0552000000000002136294FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SETA Tehelne, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36002291/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36002291/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36002291",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →