SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SADOP, s.r.o.
- IČO36001333
- DIČ2020447473
- IČ DPHSK2020447473
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
214k €
↗ +13.1% YoY
EBITDA · 2025
19k €
Čistý zisk · 2025
7 029 €
Aktíva spolu
243k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 214k € | 19k € | 7 029 € | 243k € | RUZ závierka |
| 2024 | 189k € | 69k € | 41k € | 254k € | RUZ závierka |
| 2023 | 190k € | 48k € | 8 954 € | 232k € | RUZ závierka |
| 2022 | 171k € | 62k € | 23k € | 230k € | RUZ závierka |
| 2021 | 190k € | 64k € | 28k € | 953k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 214 tis. € | 189 tis. € | 190 tis. € | 171 tis. € | 190 tis. € | 174 tis. € |
| EBITDA | 19 tis. € | 69 tis. € | 48 tis. € | 62 tis. € | 64 tis. € | 60 tis. € |
| EBITDA marža | 9 % | 36.3 % | 25 % | 36 % | 33.6 % | 34.7 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 41 tis. € | 9 tis. € | 23 tis. € | 28 tis. € | 34 tis. € |
| Aktíva spolu | 243 tis. € | 254 tis. € | 232 tis. € | 230 tis. € | 953 tis. € | 120 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Alica Jančíková
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. art. Simona Jančíková
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Jaroslava Jančíková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Alica Jančíková | Konateľ | 2023-06-22 | — |
| Mgr. Jaroslava Jančíková | Konateľ | 2023-06-22 | — |
| Jaroslava Jančíková | Konateľ | 2023-06-22 | 2024-10-21 |
| Ing. Jaroslav Jančík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-03-29 | 2024-10-21 |
| Jaroslava Jančíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-03-29 | 2024-10-21 |
| Simona Jančíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-03-29 | 2024-10-21 |
| Ing. Jaroslav Jančík | Konateľ | 2016-04-29 | 2023-04-29 |
| Ing. Jaroslav Jančík | Konateľ | 2016-04-29 | 2023-07-06 |
| Ing. Štefan Kudláč | Konateľ | 2016-03-03 | 2016-02-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SADOP, s.r.o.RPO
Sídlo
Vysokoškolákov 6
Vznik
1996-04-23 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36001333RPO
DIČ
2020447473FS
IČ DPH
SK2020447473 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK7802000000000028801432FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SADOP, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36001333/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36001333/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36001333", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →