SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SIERRA Group, s.r.o.
- IČO35974982
- DIČ2022131232
- IČ DPHSK2022131232
- NACE6832 · Správa nehnuteľností
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Správa nehnuteľností, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
226k €
↗ +233.8% YoY
EBITDA · 2025
100k €
Čistý zisk · 2025
90k €
Aktíva spolu
248k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
6
Σ 851k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 226k € | 100k € | 90k € | 248k € | RUZ závierka |
| 2024 | 68k € | 13k € | 2 276 € | 140k € | RUZ závierka |
| 2023 | 79k € | 4 314 € | 82 € | 131k € | RUZ závierka |
| 2022 | 17k € | 6 522 € | 564 € | 133k € | RUZ závierka |
| 2021 | 35k € | 12k € | -1 354 € | 106k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 226 tis. € | 68 tis. € | 79 tis. € | 17 tis. € | 35 tis. € | 95 tis. € |
| EBITDA | 100 tis. € | 13 tis. € | 4 tis. € | 7 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € |
| EBITDA marža | 44.4 % | 19.2 % | 5.5 % | 38.2 % | 34.4 % | 13.3 % |
| Čistý zisk | 90 tis. € | 2 tis. € | 82 € | 564 € | -1 tis. € | 1 tis. € |
| Aktíva spolu | 248 tis. € | 140 tis. € | 131 tis. € | 133 tis. € | 106 tis. € | 120 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Valent
VV
Konateľ
Vladimír Valent
VV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Valent
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Vladimír Valent | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-05-18 | 2022-05-23 |
| Ing. Diana Štrofová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-09-08 | 2012-05-17 |
| Ing. Diana Štrofová | Konateľ | 2011-07-25 | 2012-05-17 |
| Ing. Diana Štrofová | Konateľ | 2011-07-25 | 2012-05-02 |
| Martin Huňa | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-04-07 | 2011-09-07 |
| Vladimír Valent | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-05-20 | 2010-04-06 |
| Vladimír Valent | Konateľ | 2008-05-14 | 2010-04-06 |
| Vladimír Valent | Konateľ | 2008-05-14 | 2010-03-30 |
| Ivana Devečková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-10-03 | 2016-02-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vladimír Valent
Vladimír Valent
Vladimír Valent
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SIERRA Group, s.r.o.RPO
Sídlo
Riečna 93
Vznik
2006-01-20 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35974982RPO
DIČ
2022131232FS
IČ DPH
SK2022131232 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK5211000000002620803380FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-03-13 | Vojenský historický ústav | Zateplenie obvodového plášťa budovy VHÚ. | 390k € |
| 2026-02-23 | Vojenský historický ústav | Zateplenie obvodového plášťa budovy VHÚ. | 390k € |
| 2017-04-27 | VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK | Zmluva o dielo | 295k € |
| 2025-12-18 | Mestská časť Bratislava-Karlova Ves | „DOKONČENIE STIENOK A DOPLNKOV HYGIENICKÝCH ZARIADENÍ – ZÁKLADNÁ ŠKOLA MAJERNÍKOVÁ 60 JUŽNÁ STRANA – ČASŤ BUDOVY A.“ | 23k € |
| 2026-03-20 | Mestská časť Bratislava-Karlova Ves | „DOKONČENIE STIENOK A DOPLNKOV HYGIENICKÝCH ZARIADENÍ – ZÁKLADNÁ ŠKOLA MAJERNÍKOVÁ 60 JUŽNÁ STRANA – ČASŤ BUDOVY A.“ | 23k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SIERRA Group, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35974982/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35974982/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35974982", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →