SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 CASERA, s.r.o.

  • IČO35974397
  • DIČ2022128482
  • IČ DPHSK2022128482
  • NACE2553

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Levice, SK. Pôsobí v odvetví 2553.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 3.2 mil. € Zisk 1 942 €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.2mil. €
↗ +15.6% YoY
EBITDA · 2025
31k €
Čistý zisk · 2025
1 942 €
Aktíva spolu
497k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 4M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.2 mil. € 31k € 1 942 € 497k € RUZ závierka
2024 2.77 mil. € 10k € 5 148 € 424k € RUZ závierka
2023 2.83 mil. € 4 522 € -2 979 € 458k € RUZ závierka
2022 2.92 mil. € 11k € 8 244 € 337k € RUZ závierka
2021 2.49 mil. € 4 442 € 3 684 € 368k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.20 M €2.77 M €2.83 M €2.92 M €2.49 M €1.54 M €
EBITDA31 tis. €10 tis. €5 tis. €11 tis. €4 tis. €-18 tis. €
EBITDA marža1 %0.4 %0.2 %0.4 %0.2 %-1.2 %
Čistý zisk2 tis. €5 tis. €-3 tis. €8 tis. €4 tis. €-19 tis. €
Aktíva spolu497 tis. €424 tis. €458 tis. €337 tis. €368 tis. €259 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Boris Novák
Od 2022-10-12
BN
Konateľ
Boris Novák
Od 2006-01-17
BN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Boris Novák
Od 2006-01-17
Do 2022-10-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CASERA, s.r.o.RPO
Sídlo
kpt. Nálepku 43
Vznik
2006-01-17 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35974397RPO
DIČ
2022128482FS
IČ DPH
SK2022128482 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Levice
Krajina
SK
IBAN
SK3609000000005054552567FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-11-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dodatok k dohode o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu ,,Prvá pomoc,, 0 €
2020-05-18 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CASERA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35974397/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35974397/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35974397",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →