SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DREVKOMFORT s.r.o.
- IČO35971045
- DIČ2022107296
- IČ DPHSK2022107296
- NACE1623 · Výroba stavebnostolárska
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Dvory nad Žitavou, SK. Pôsobí v odvetví Výroba stavebnostolárska, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
C · 62/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
375k €
↘ -24.2% YoY
EBITDA · 2024
26k €
Čistý zisk · 2024
-8 099 €
Aktíva spolu
411k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
2
Σ 17k €
Kredit
C· 62/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
1 270 €
Dlh sociálnej poisťovne
6 182 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
62 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 375k € | 26k € | -8 099 € | 411k € | RUZ závierka |
| 2023 | 495k € | 48k € | 3 975 € | 393k € | RUZ závierka |
| 2022 | 655k € | 66k € | 20k € | 311k € | RUZ závierka |
| 2021 | 962k € | 62k € | 11k € | 345k € | RUZ závierka |
| 2020 | 445k € | 60k € | 12k € | 206k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 375 tis. € | 495 tis. € | 655 tis. € | 962 tis. € | 445 tis. € | 289 tis. € |
| EBITDA | 26 tis. € | 48 tis. € | 66 tis. € | 62 tis. € | 60 tis. € | 13 tis. € |
| EBITDA marža | 6.8 % | 9.6 % | 10 % | 6.4 % | 13.4 % | 4.6 % |
| Čistý zisk | -8 tis. € | 4 tis. € | 20 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € | -209 € |
| Aktíva spolu | 411 tis. € | 393 tis. € | 311 tis. € | 345 tis. € | 206 tis. € | 256 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Tichomír Mente
MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Vladimír Kočický
BT
Konateľ
Bc. Tichomír Mente
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Vladimír Kočický | Konateľ | 2006-01-01 | — |
| Jozef Kočický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-10-28 | 2024-03-18 |
| Bc. Tichomír Mente | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-02-02 | 2022-05-22 |
| Mgr. Vladimír Kočický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-02-02 | 2022-05-22 |
| Jozef Kočický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-01 | 2022-10-27 |
| Tichomír Mente | Konateľ | 2006-01-01 | 2018-02-01 |
| Tichomír Mente | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-01 | 2018-02-01 |
| Vladimír Kočický | Konateľ | 2006-01-01 | 2018-02-01 |
| Vladimír Kočický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-01 | 2018-02-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vladimír Kočický
Tichomír Mente
Jozef Kočický
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
DREVKOMFORT s.r.o.RPO
Sídlo
Tabaková 1971
Vznik
2006-01-01 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35971045RPO
DIČ
2022107296FS
IČ DPH
SK2022107296 · aktívneFS
NACE
1623 · Výroba stavebnostolárska
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Dvory nad Žitavou
Krajina
SK
IBAN
SK0675000000004003119128FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-11-14 | Mesto-Mestský úrad Nové Zámky | Zmluva o dielo č. OSSK/1345/2022 | 16k € |
| 2014-12-19 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | D O H O D A č. 83/§ 50/2014 o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie | 5 211 € |
| 2014-06-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | D O H O D A č. 38/§ 50/PS/2014/NZ o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie | 5 211 € |
| 2025-12-11 | Dvory nad Žitavou | Dodatok č.1 k Zmluve o zabezpečení ochrany prevádzkyprostredníctvom telefonickej signalizácie | 210 € |
| 2015-07-13 | Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ZAMESTNÁVATEĽOVI číslo 816/2015-IZ-4.0/V v rámci NP RaP | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DREVKOMFORT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35971045/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35971045/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35971045", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →