SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ETP Management budov, s.r.o.
- IČO35970707
- DIČ2022104414
- IČ DPHSK2022104414
- NACE6832 · Správa nehnuteľností
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Správa nehnuteľností, 26 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
778k €
Zisk 39k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
778k €
↗ +0.5% YoY
EBITDA · 2025
64k €
Čistý zisk · 2025
39k €
Aktíva spolu
337k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
26
Σ 11.88 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
23 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 778k € | 64k € | 39k € | 337k € | RUZ závierka |
| 2024 | 774k € | 29k € | 11k € | 341k € | RUZ závierka |
| 2023 | 730k € | 84k € | 59k € | 346k € | RUZ závierka |
| 2022 | 634k € | -1 425 € | -21k € | 327k € | RUZ závierka |
| 2021 | 657k € | -27k € | -41k € | 342k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 778 tis. € | 774 tis. € | 730 tis. € | 634 tis. € | 657 tis. € | 656 tis. € |
| EBITDA | 64 tis. € | 29 tis. € | 84 tis. € | -1 tis. € | -27 tis. € | 19 tis. € |
| EBITDA marža | 8.2 % | 3.7 % | 11.5 % | -0.2 % | -4.1 % | 2.9 % |
| Čistý zisk | 39 tis. € | 11 tis. € | 59 tis. € | -21 tis. € | -41 tis. € | -2 tis. € |
| Aktíva spolu | 337 tis. € | 341 tis. € | 346 tis. € | 327 tis. € | 342 tis. € | 328 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
FM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Frederika Malichová
VM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Valentína Malichová
PR
Konateľ
PhDr. Renáta Polakovičová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Pavol Malich | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-12-09 | — |
| PharmDr. Blanka Malichová, MBA | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-12-09 | — |
| JUDr. Martin Malich | Konateľ | 2020-09-29 | — |
| PharmDr. Blanka Malichová, MBA | Konateľ | 2010-01-21 | — |
| JUDr. PaedDr. Jozef Malich | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-12-09 | 2024-09-23 |
| PharmDr. Blanka Malichová, MBA | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-28 | 2020-12-08 |
| JUDr. PaedDr. Jozef Malich | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-17 | 2010-01-27 |
| PharmDr. Blanka Malichová, MBA | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-06 | 2009-06-16 |
| PharmDr. Blanka Malichová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-06-15 | 2009-06-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ETP Management budov, s.r.o.RPO
Sídlo
Záhradnícka 30
Vznik
2005-12-22 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35970707RPO
DIČ
2022104414FS
IČ DPH
SK2022104414 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0311000000002927837489FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-03-09 | Štátny fond rozvoja bývania | ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPÚO | 1.54 mil. € |
| 2026-02-02 | Štátny fond rozvoja bývania | Zmluva o úvere č. 103/1367/2025 | 1.54 mil. € |
| 2026-03-12 | Štátny fond rozvoja bývania | ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPUO | 1.46 mil. € |
| 2026-01-29 | Štátny fond rozvoja bývania | Zmluva o úvere | 1.46 mil. € |
| 2025-03-05 | Štátny fond rozvoja bývania | ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPÚO | 941k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ETP Management budov, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35970707/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35970707/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35970707", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →