SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AUTAX s. r. o.
- IČO35969199
- DIČ2022097253
- IČ DPHSK2022097253
- NACE4740
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 4740, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
249k €
Zisk 3 650 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
249k €
↗ +84.2% YoY
EBITDA · 2024
4 750 €
Čistý zisk · 2024
3 650 €
Aktíva spolu
157k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 15k €
Kredit
A· 82/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
350 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
31 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 249k € | 4 750 € | 3 650 € | 157k € | RUZ závierka |
| 2023 | 135k € | 7 747 € | 7 185 € | 140k € | RUZ závierka |
| 2022 | 239k € | 5 766 € | 895 € | 102k € | RUZ závierka |
| 2021 | 120k € | 12k € | 1 572 € | 100k € | RUZ závierka |
| 2020 | 258k € | -1 657 € | -7 060 € | 155k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 249 tis. € | 135 tis. € | 239 tis. € | 120 tis. € | 258 tis. € | 234 tis. € |
| EBITDA | 5 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | 12 tis. € | -2 tis. € | 9 tis. € |
| EBITDA marža | 1.9 % | 5.7 % | 2.4 % | 9.9 % | -0.6 % | 3.7 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | 7 tis. € | 895 € | 2 tis. € | -7 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 157 tis. € | 140 tis. € | 102 tis. € | 100 tis. € | 155 tis. € | 255 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Hudák
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Henrieta Saifi
IM
Konateľ
Ing. Milan Hudák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Milan Hudák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2022-12-28 |
| Mgr. Henrieta Saifi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2022-12-28 |
| Mgr. Henrieta Saifi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-11-27 | 2022-05-23 |
| Ing. Adriana Pindešová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-04-11 | 2015-11-26 |
| Ing. Adriana Pindešová | Konateľ | 2012-10-31 | 2015-11-26 |
| Ing. Adriana Pindešová | Konateľ | 2012-10-31 | 2015-10-19 |
| Ing. Milan Hudák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-02-19 | 2022-05-23 |
| Ing. Milan Hudák | Konateľ | 2011-02-11 | 2022-12-28 |
| JUDr. Alexandra Michalovičová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-12-19 | 2011-02-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AUTAX s. r. o.RPO
Sídlo
Dunajská 7257/3B
Vznik
2005-12-19 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35969199RPO
DIČ
2022097253FS
IČ DPH
SK2022097253 · aktívneFS
NACE
4740
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK5411000000002623754860FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-10-17 | Slovenská inovačná a energetická agentúra* | Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti | 15k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AUTAX s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35969199/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35969199/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35969199", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →