SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Media STVR, s. r. o.
- IČO35967871
- DIČ2022100817
- IČ DPHSK2022100817
- NACE7312 · Predaj vysielacieho času
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Predaj vysielacieho času, 507 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
16.63mil. €
↘ -3.4% YoY
EBITDA · 2025
986k €
Čistý zisk · 2025
744k €
Aktíva spolu
4.8mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
507
Σ 18.45 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.63 mil. € | 986k € | 744k € | 4.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 17.22 mil. € | 1.12 mil. € | 878k € | 5.77 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 18.14 mil. € | 1.08 mil. € | 842k € | 5.42 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 17.11 mil. € | 781k € | 594k € | 5.95 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 15.87 mil. € | 766k € | 606k € | 4.99 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 16.63 M € | 17.22 M € | 18.14 M € | 17.11 M € | 15.87 M € | 9.15 M € |
| EBITDA | 986 tis. € | 1.12 M € | 1.08 M € | 781 tis. € | 766 tis. € | 48 tis. € |
| EBITDA marža | 5.9 % | 6.5 % | 6 % | 4.6 % | 4.8 % | 0.5 % |
| Čistý zisk | 744 tis. € | 878 tis. € | 842 tis. € | 594 tis. € | 606 tis. € | 21 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.80 M € | 5.77 M € | 5.42 M € | 5.95 M € | 4.99 M € | 3.51 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MA
Konateľ
Mgr. Anetta Krátka
IE
Člen dozorného orgánu
Ing. Eduard Čengel
MV
Člen dozorného orgánu
Mgr. Vladimír Ruman
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Daniela Vašinová | Člen dozorného orgánu | 2022-09-05 | 2024-01-23 |
| Daniela Vašinová | Člen dozorného orgánu | 2022-09-05 | 2024-01-15 |
| Igor Gallo | Člen dozorného orgánu | 2022-09-05 | 2023-11-01 |
| Igor Gallo | Člen dozorného orgánu | 2022-09-05 | 2023-11-28 |
| Matúš Miklošík | Člen dozorného orgánu | 2022-09-05 | 2024-08-20 |
| Matúš Miklošík | Člen dozorného orgánu | 2022-09-05 | 2024-08-05 |
| Mgr. Miriam Kittler | Konateľ | 2022-08-05 | 2024-08-20 |
| Mgr. Miriam Kittler | Konateľ | 2022-08-05 | 2024-08-05 |
| Mgr. Vladimír Ruman | Člen dozorného orgánu | 2019-03-11 | 2022-09-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Matej Hajko
Ľubica Hamarová
Vladimír Hübner
Tatiana Lutherová
Jozef Puchala
Václav Staškovič
Michal Dzurjanin
Miroslav Debnár
Juraj Hidvéghy
Richard Jajcay
Marek Knut
Attila Lovász
Štefan Palaťka
Jaroslav RezníkPEP
Juraj Rybanský
Vincent Štofaník
Roman Tóth
Tibor BúzaPEP
Radka DoehringPEP
Václav MikaPEP
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Media STVR, s. r. o.RPO
Sídlo
Mýtna 1
Vznik
2005-12-08 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35967871RPO
DIČ
2022100817FS
IČ DPH
SK2022100817 · aktívneFS
NACE
7312 · Predaj vysielacieho času
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK5011000000002949095260FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-12-28 | TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. | Rámcová dohoda: Zmluva o zabezpečení odvysielania komunikátov | 2.46 mil. € |
| 2025-09-11 | Ministerstvo vnútra SR (Sekcia financovania a rozpočtu MV SR) | ZMLUVA NA NÁKUP VYSIELACIEHO ČASU | 1.5 mil. € |
| 2021-12-20 | TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. | Rámcová dohoda: Zmluva o zabezpečení odvysielania komunikátov | 1.3 mil. € |
| 2021-01-13 | TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. | Rámcová dohoda: Zmluva o zabezpečení odvysielania komunikátov | 1.3 mil. € |
| 2022-12-15 | TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. | Rámcová dohoda: Zmluva o zabezpečení odvysielania komunikátov | 1.17 mil. € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Media STVR, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35967871/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35967871/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35967871", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →