SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Constellium Extrusions Levice s.r.o.
- IČO35967480
- DIČ2022094008
- IČ DPHSK2022094008
- LEI213800I66M7C2TBKEY84
- NACE2442 · Výroba hliníka
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Levice - časť Géňa, SK. Pôsobí v odvetví Výroba hliníka, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 83/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
51.91 mil. €
Zisk -7.13 mil. €
Zamestnanci
100–149
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
51.91mil. €
↘ -31.6% YoY
EBITDA · 2024
-633k €
Čistý zisk · 2024
-7.13mil. €
Aktíva spolu
66.61mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 83/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 51.91 mil. € | -633k € | -7.13 mil. € | 66.61 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 75.89 mil. € | 2.23 mil. € | -4.52 mil. € | 59.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 117.86 mil. € | 8.29 mil. € | 1.87 mil. € | 63.52 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 68.65 mil. € | 5.59 mil. € | -75k € | 61.11 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 39.6 mil. € | 3.12 mil. € | -1.43 mil. € | 58.22 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 51.91 M € | 75.89 M € | 117.86 M € | 68.65 M € | 39.60 M € | 44.41 M € |
| EBITDA | -633 tis. € | 2.23 M € | 8.29 M € | 5.59 M € | 3.12 M € | 3.25 M € |
| EBITDA marža | -1.2 % | 2.9 % | 7 % | 8.1 % | 7.9 % | 7.3 % |
| Čistý zisk | -7.13 M € | -4.52 M € | 1.87 M € | -75 tis. € | -1.43 M € | -660 tis. € |
| Aktíva spolu | 66.61 M € | 59.28 M € | 63.52 M € | 61.11 M € | 58.22 M € | 46.21 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IŠ
Konateľ
Ing. Štefan Pásztor
PP
Konateľ
Patrick Picard
PP
Konateľ
Patrick Picard
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Patrick Picard | Konateľ | 2015-12-01 | 2025-04-01 |
| Peter Basten | Konateľ | 2013-09-26 | 2015-11-30 |
| Peter Basten | Konateľ | 2013-09-26 | 2015-02-24 |
| Peter Basten | Konateľ | 2013-09-26 | 2015-10-09 |
| Lionel Chapis | Konateľ | 2009-10-01 | 2013-11-05 |
| Lionel Chapis | Konateľ | 2009-10-01 | 2013-09-26 |
| Udo Nőbel | Konateľ | 2005-12-07 | 2009-09-30 |
| Udo Nőbel | Konateľ | 2005-12-07 | 2009-10-30 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci (RPVS)
Patrick Picard
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
Constellium Extrusions Levice s.r.o.RPO
Sídlo
Priemyselná ul. 5654/3
Vznik
2005-12-07 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35967480RPO
DIČ
2022094008FS
IČ DPH
SK2022094008 · aktívneFS
LEI
213800I66M7C2TBKEY84GLEIF
NACE
2442 · Výroba hliníka
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Levice - časť Géňa
Krajina
SK
IBAN
DE98692700380079965000FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-08-12 | Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | Zmluva č. 5/1000233108 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou | 0 € |
| 2020-05-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2015-07-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice | Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy,vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie | 0 € |
| 2013-11-06 | Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny | Dodatok č. 1 k Zmluve o poskytnutí príspevku na novovytvorené pracovné miesta v rokoch 2006 - 2010 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Constellium Extrusions Levice s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35967480/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35967480/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35967480", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →