AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Dokumenta, a.s.
- IČO35966726
- DIČ2022088728
- IČ DPHSK2022088728
- NACE9112
Akciová spoločnosť, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 9112, 36 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
726k €
↘ -13.0% YoY
EBITDA · 2024
75k €
Čistý zisk · 2024
5 201 €
Aktíva spolu
612k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
36
Σ 1.04 mil. €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 726k € | 75k € | 5 201 € | 612k € | RUZ závierka |
| 2023 | 835k € | 330k € | -4 248 € | 372k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.04 mil. € | 473k € | 58k € | 431k € | RUZ závierka |
| 2021 | 246k € | 249k € | -16k € | 344k € | RUZ závierka |
| 2020 | 209k € | 164k € | 5 044 € | 354k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 726 tis. € | 835 tis. € | 1.04 M € | 246 tis. € | 209 tis. € | 361 tis. € |
| EBITDA | 75 tis. € | 330 tis. € | 473 tis. € | 249 tis. € | 164 tis. € | 60 tis. € |
| EBITDA marža | 10.3 % | 39.5 % | 45.4 % | 101.1 % | 78.7 % | 16.5 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | -4 tis. € | 58 tis. € | -16 tis. € | 5 tis. € | 17 tis. € |
| Aktíva spolu | 612 tis. € | 372 tis. € | 431 tis. € | 344 tis. € | 354 tis. € | 201 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Predseda predstavenstva
Martin Mrázik
MH
Člen predstavenstva
Mgr. Helena Bielčiková
BA
Člen predstavenstva
Bc. Andrea Pasztoriková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Filip Rybár | Člen dozorného orgánu | 2025-04-15 | — |
| Ing. Henrich Simonics | Člen dozorného orgánu | 2025-04-15 | — |
| JUDr. Jozef Harakaľ | Člen dozorného orgánu | 2025-04-15 | — |
| Martin Mrázik | Člen predstavenstva | 2025-04-15 | 2025-06-27 |
| Martin Mrázik | Člen predstavenstva | 2025-04-15 | 2025-06-18 |
| Ing. Henrich Simonics | Člen predstavenstva | 2023-08-25 | 2025-05-06 |
| Ing. Henrich Simonics | Člen predstavenstva | 2023-08-25 | 2025-04-15 |
| Ing. Ľubor Štefík | Predseda predstavenstva | 2023-08-25 | 2025-06-18 |
| Ing. Ľubor Štefík | Predseda predstavenstva | 2023-08-25 | 2025-06-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Filip Rybár
Helena Bielčíková
Ľubor Štefík
Miroslav Mrázik
Henrich Simonics
Helena Bielčiková
Miroslav Mrázik
Henrich Simonics
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Dokumenta, a.s.RPO
Sídlo
Strojnícka 103
Vznik
2005-12-02 · 21 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35966726RPO
DIČ
2022088728FS
IČ DPH
SK2022088728 · aktívneFS
NACE
9112
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK0411000000002624116115FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-07-13 | VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK | Zmluva o dielo | 356k € |
| 2026-03-24 | Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, Košice | Elektronický informačný systém na správu a riadenie dokumentov/registratúry | 246k € |
| 2024-09-20 | MH Teplárenský holding, a.s. | Zmluva o dielo | 207k € |
| 2024-09-20 | MH Teplárenský holding, a.s. | Zmluva na podporu systému Informačného systému správy registratúry a digitálneho archívu technickej dokumentácie | 152k € |
| 2019-07-29 | Národný onkologický ústav | Zmluva o dielo | 127k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Dokumenta, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35966726/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35966726/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35966726", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →