SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FASHIONET HOLDING s.r.o.

  • IČO35966637
  • DIČ2022099695
  • IČ DPHSK2022099695
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Šurany, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.11mil. €
↘ -50.0% YoY
EBITDA · 2024
89k €
Čistý zisk · 2024
39k €
Aktíva spolu
636k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 808k 2M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.11 mil. € 89k € 39k € 636k € RUZ závierka
2023 2.23 mil. € 129k € 81k € 614k € RUZ závierka
2022 971k € 101k € 54k € 471k € RUZ závierka
2021 514k € 32k € 2 060 € 361k € RUZ závierka
2020 881k € 62k € 29k € 384k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.11 M €2.23 M €971 tis. €514 tis. €881 tis. €597 tis. €
EBITDA89 tis. €129 tis. €101 tis. €32 tis. €62 tis. €32 tis. €
EBITDA marža8 %5.8 %10.4 %6.2 %7.1 %5.3 %
Čistý zisk39 tis. €81 tis. €54 tis. €2 tis. €29 tis. €12 tis. €
Aktíva spolu636 tis. €614 tis. €471 tis. €361 tis. €384 tis. €224 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jana Cagáňová
Od 2022-05-23
JC
Konateľ
Jana Cagáňová
Od 2008-02-19
DZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Daniela Zagatti
Od 2023-05-03
Do 2023-05-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Daniela Zagatti Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-07-02 2023-05-02
Jana Cagáňová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-03-05 2022-05-22
Jana Cagáňová Konateľ 2008-02-19 2015-09-09
Alessandro Lubian Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-12-01 2007-10-26
Daniele Zagatti Konateľ 2005-12-01 2008-02-19
Daniele Zagatti Konateľ 2005-12-01 2008-03-04
Daniele Zagatti Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-12-01 2010-03-09
Ervina Nembrini Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-12-01 2007-11-20
Mauro Maniezzo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-12-01 2007-11-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FASHIONET HOLDING s.r.o.RPO
Sídlo
Novozámocká 47
Vznik
2005-12-01 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35966637RPO
DIČ
2022099695FS
IČ DPH
SK2022099695 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šurany
Krajina
SK
IBAN
SK1109000000000242108604FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-02-11 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dodatok k dohode v zmysle NP Prvá pomoc 0 €
2020-04-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FASHIONET HOLDING s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35966637/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35966637/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35966637",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →