🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK
B.S.S.Slovakia, s.r.o.
IČO35966611DIČ2022088167IČ DPHSK2022088167NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchodEST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
919k €
↗ +47.9% YoY
EBITDA · 2025
33k €
Čistý zisk · 2025
29k €
Aktíva spolu
129k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
B.S.S.Slovakia, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 919k € | 33k € | 29k € | 129k € | RUZ závierka |
| 2024 | 622k € | 14k € | 7 738 € | 92k € | RUZ závierka |
| 2023 | 652k € | -33k € | -37k € | 45k € | RUZ závierka |
| 2022 | 714k € | 59k € | 44k € | 138k € | RUZ závierka |
| 2021 | 691k € | 21k € | 17k € | 54k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 919 tis. € | 622 tis. € | 652 tis. € | 714 tis. € | 691 tis. € | 234 tis. € |
| EBITDA | 33 tis. € | 14 tis. € | -33 tis. € | 59 tis. € | 21 tis. € | 11 tis. € |
| EBITDA marža | 3.6 % | 2.3 % | -5 % | 8.2 % | 3.1 % | 4.6 % |
| Čistý zisk | 29 tis. € | 8 tis. € | -37 tis. € | 44 tis. € | 17 tis. € | 9 tis. € |
| Aktíva spolu | 129 tis. € | 92 tis. € | 45 tis. € | 138 tis. € | 54 tis. € | 64 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Branislav Brinza
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mária Brinzová
IB
Konateľ
Ing. Branislav Brinza
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Pavol Brinza | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-24 | — |
| Mária Brinzová | Konateľ | 2005-12-01 | — |
| Pavol Brinza | Konateľ | 2005-12-01 | — |
| Pavol Brinza | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-12-07 | 2022-08-23 |
| Mária Brindzová | Konateľ | 2005-12-01 | 2005-12-06 |
| Pavol Brindza | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-12-01 | 2005-12-06 |
| Pavol Brindza | Konateľ | 2005-12-01 | 2005-12-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
B.S.S.Slovakia, s.r.o.RPO
Sídlo
Kladnianska 1519/32
Vznik
2005-12-01 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35966611RPO
DIČ
2022088167FS
IČ DPH
SK2022088167 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3702000000002093939154FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35966611/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35966611/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35966611", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.