SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Pharmlek, s.r.o.

  • IČO35964120
  • DIČ2022085571
  • NACE4773 · Lekárne

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Lekárne.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2025
-121 €
Čistý zisk · 2025
3 579 €
Aktíva spolu
114k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 0.0036300000000000004 0.007260000000000001 0.011000000000000001 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 -121 € 3 579 € 114k € RUZ závierka
2024 -130 € 3 615 € 110k € RUZ závierka
2023 -200 € 2 838 € 107k € RUZ závierka
2022 -425 € 1 128 € 103k € RUZ závierka
2021 -1 101 € 408 € 127k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2 tis. €
EBITDA-121 €-130 €-200 €-425 €-1 tis. €885 €
EBITDA marža44.3 %
Čistý zisk4 tis. €4 tis. €3 tis. €1 tis. €408 €2 tis. €
Aktíva spolu114 tis. €110 tis. €107 tis. €103 tis. €127 tis. €127 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Hilda Némethová
Od 2022-05-23
PJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PharmDr. Ján Holec
Od 2022-05-23
MH
Konateľ
Mgr. Hilda Némethová
Od 2019-05-31

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
PharmDr. Ján Holec Konateľ 2019-05-31
PharmDr. Michal Holec Konateľ 2008-10-31
PharmDr. Ľubomír Schmidtmayer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-18 2017-06-30
Ing. Peter Koprda Konateľ 2005-11-19 2008-10-31
Ing. Peter Koprda Konateľ 2005-11-19 2008-12-17
Ing. Peter Koprda Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-11-19 2008-12-17
Mgr. Hilda Némethová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-11-19 2022-05-22
Mgr. Oľga Benešová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-11-19 2019-06-13
Mgr. Oľga Benešová Konateľ 2005-11-19 2019-06-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Holec
od 2017-08-03 · do 2020-01-15
Hilda Némethová
od 2017-08-03 · do 2020-01-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Pharmlek, s.r.o.RPO
Sídlo
Farská 10
Vznik
2005-11-19 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35964120RPO
DIČ
2022085571FS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-06-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2013-05-16 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2012-01-24 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Pharmlek, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35964120/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35964120/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35964120",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →