🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · SK

T-AUTOMOTIVE Service, s. r. o.

IČO35962861DIČ2022084515IČ DPHSK2022084515NACE7311 · Reklamné agentúryEST.2005 · 21r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · E · 24/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky · 324 firiem zdieľa adresu
BonitaE · 24/100
E
24/100
Vysoké riziko · krátke platobné termíny.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2023
795k €
↗ +38.1% YoY
EBITDA · 2023
78k €
Čistý zisk · 2023
64k €
Aktíva spolu
366k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
E· 24/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 7 918 €
Dlh zdravotnej poisťovne 11k €
Dlh sociálnej poisťovne 13k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 324 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
24 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
T-AUTOMOTIVE Service, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 289k 577k 875k 2019 2020 2021 2022 2023
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2023 795k € 78k € 64k € 366k € RUZ závierka
2022 576k € 80k € 66k € 279k € RUZ závierka
2021 -7 271 € -11k € 2 887 € RUZ závierka
2020 4 300 € -8 352 € -18k € 160k € RUZ závierka
2019 -20k € -35k € 54k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202320222021202020192018
Tržby795 tis. €576 tis. €4 tis. €5 tis. €
EBITDA78 tis. €80 tis. €-7 tis. €-8 tis. €-20 tis. €-19 tis. €
EBITDA marža9.9 %13.9 %-194.2 %-411.1 %
Čistý zisk64 tis. €66 tis. €-11 tis. €-18 tis. €-35 tis. €-43 tis. €
Aktíva spolu366 tis. €279 tis. €3 tis. €160 tis. €54 tis. €134 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-06-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-05-12 Ústav na výkon trestu odňatia slobody Banská Bystrica - Kráľová Darovacia zmluva BBKR 166 €
2014-05-06 Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Želiezovce Darovacia zmluva uzavretá v zmysle § 628 Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov č. 1/2014 166 €
2014-05-06 Ústav na výkon trestu odňatia slobody Ružomberok Darovacia zmluva 166 €
2014-04-30 Ústav na výkon trestu odňatia slobody pre mladistvých v Sučanoch DAROVACIA ZMLUVA 48 €
2024-06-19 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jaroslav Janičík
Od 2022-06-17
JJ
Konateľ
Jaroslav Janičík
Od 2022-05-30
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Stanislava Jaššová
Od 2016-05-10
Do 2022-06-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Stanislava Jaššová Konateľ 2016-05-04 2017-06-01
Ing. Stanislava Jaššová Konateľ 2016-05-04 2022-06-16
Ing. Stanislava Jaššová Konateľ 2016-05-04 2022-05-30
Eva Veľková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-03-06 2016-05-09
Eva Veľková Konateľ 2015-02-25 2016-05-04
Eva Veľková Konateľ 2015-02-25 2016-05-09
Adrián Vizváry Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-01-24 2015-03-05
Adrián Vizváry Konateľ 2013-11-20 2015-02-25
Adrián Vizváry Konateľ 2013-11-20 2015-03-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
T-AUTOMOTIVE Service, s. r. o.RPO
Sídlo
Landererova 8
Vznik
2005-11-10 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35962861RPO
DIČ
2022084515FS
IČ DPH
SK2022084515 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK0609000000005194150754FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35962861/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35962861/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35962861",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.