SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DUAL BP, s.r.o.
- IČO35962135
- DIČ2022079576
- IČ DPHSK2022079576
- NACE4642 · Veľkoobch.s odevmi,obuv.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s odevmi,obuv., 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 51/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
3.64 mil. €
Zisk 207k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
3.64mil. €
↗ +4.5% YoY
EBITDA · 2024
313k €
Čistý zisk · 2024
207k €
Aktíva spolu
3.15mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
4
Σ 19k €
Kredit
D· 51/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
104k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
71 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
51 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.64 mil. € | 313k € | 207k € | 3.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.48 mil. € | 60k € | 1 083 € | 3.32 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.29 mil. € | 49k € | -6 922 € | 2.96 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 4.2 mil. € | 157k € | 107k € | 3.03 mil. € | RUZ závierka |
| 2019 | 2.8 mil. € | 58k € | 3 442 € | 3.13 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.64 M € | 3.48 M € | 3.29 M € | 4.20 M € | 2.80 M € | 2.74 M € |
| EBITDA | 313 tis. € | 60 tis. € | 49 tis. € | 157 tis. € | 58 tis. € | 71 tis. € |
| EBITDA marža | 8.6 % | 1.7 % | 1.5 % | 3.7 % | 2.1 % | 2.6 % |
| Čistý zisk | 207 tis. € | 1 tis. € | -7 tis. € | 107 tis. € | 3 tis. € | 29 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.15 M € | 3.32 M € | 2.96 M € | 3.03 M € | 3.13 M € | 2.93 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Bagita
MB
Konateľ
Marián Bagita
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Bagita
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
DUAL BP, s.r.o.RPO
Sídlo
Rožňavská 1
Vznik
2005-11-05 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35962135RPO
DIČ
2022079576FS
IČ DPH
SK2022079576 · aktívneFS
NACE
4642 · Veľkoobch.s odevmi,obuv.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1002000000005184045651FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-03-04 | Sociálna poisťovňa, ústredie | Rámcová dohoda na dodávku osobných pracovných prostriedkov uzavretá podľa § 269 ods. 2 Obchodného zákonníka a podľa § 83 zákona č. 434/2018 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. | 34k € |
| 2025-11-12 | Centrum sociálnych služieb Rača | Kúpna zmluva (Rámcová) | 10k € |
| 2025-11-24 | Železnice Slovenskej republiky | Kúpna zmluva č. 7/2025/ORŽA | 8 981 € |
| 2015-05-28 | Národná diaľničná spoločnosť, a.s. | Kúpna zmluva | 418 € |
| 2023-10-27 | Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | Rámcová kúpna zmluva č. 71192/2023 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DUAL BP, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35962135/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35962135/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35962135", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →