SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PEERS advokátska kancelária, s. r. o. v konkurze
- IČO35955341
- DIČ2022082084
- IČ DPHSK2022082084
- NACE6910 · Právne činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Právne činnosti, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 10/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
583k €
Zisk 4 077 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
583k €
↘ -16.3% YoY
EBITDA · 2024
44k €
Čistý zisk · 2024
4 077 €
Aktíva spolu
699k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
3
Σ 11k €
Kredit
F· 10/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
20 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
10 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 583k € | 44k € | 4 077 € | 699k € | RUZ závierka |
| 2023 | 696k € | 23k € | -23k € | 669k € | RUZ závierka |
| 2022 | 739k € | 365k € | 284k € | 952k € | RUZ závierka |
| 2021 | 662k € | 107k € | 73k € | 788k € | RUZ závierka |
| 2020 | 597k € | -101k € | -123k € | 771k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 583 tis. € | 696 tis. € | 739 tis. € | 662 tis. € | 597 tis. € | 939 tis. € |
| EBITDA | 44 tis. € | 23 tis. € | 365 tis. € | 107 tis. € | -101 tis. € | 93 tis. € |
| EBITDA marža | 7.5 % | 3.3 % | 49.4 % | 16.1 % | -16.9 % | 9.9 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | -23 tis. € | 284 tis. € | 73 tis. € | -123 tis. € | 47 tis. € |
| Aktíva spolu | 699 tis. € | 669 tis. € | 952 tis. € | 788 tis. € | 771 tis. € | 994 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Daniel Grigeľ
JD
Konateľ
JUDr. Daniel Grigeľ
JD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Daniel Grigeľ
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Daniel Grigeľ | Konateľ | 2021-04-28 | 2022-06-27 |
| JUDr. Mária Borovská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-11-24 | 2021-04-27 |
| JUDr. Mária Borovská | Konateľ | 2020-11-15 | 2021-04-28 |
| JUDr. Mária Borovská | Konateľ | 2020-11-15 | 2021-04-27 |
| JUDr. Daniel Futej | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-09-21 | 2020-11-23 |
| JUDr. Daniel Futej | Konateľ | 2005-09-21 | 2020-11-14 |
| JUDr. Daniel Futej | Konateľ | 2005-09-21 | 2020-11-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Daniel Grigeľ
Daniel Grigeľ
Mária Borovská
Daniel Futej
Daniel Futej
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PEERS advokátska kancelária, s. r. o.RPO
Sídlo
Plynárenská 7/B
Vznik
2005-09-21 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35955341RPO
DIČ
2022082084FS
IČ DPH
SK2022082084 · aktívneFS
NACE
6910 · Právne činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK1311000000002947156605FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-02-26 | Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu | Zmluva o poskytovaní právnych služieb | 30k € |
| 2024-03-13 | Slovenský metrologický ústav | Zmluva o poskytovaní právnych služieb | 10k € |
| 2012-04-18 | Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) | Zmluva o poskytovaní právnych služieb | 9 900 € |
| 2014-03-10 | Štátne lesy Tatranského národného parku | Zmluva o poskytovaní právnych služieb | 5 880 € |
| 2026-02-25 | Ekonomická univerzita v Bratislave | Darovacia zmluva | 800 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PEERS advokátska kancelária, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2022-09-09
Okresný súd Nitra v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: CIARAN A. ART, s.r.o. so sídlom Komenského sady 55/19-3, 018 51 Nová Dubnica, IČO: 47 165 731, ktorého správcom je Mgr. Ing. Miroslav Zdychavský, so sídlom kancelárie Radlinského 5, 949 01 Nitra, IČO: 41 822 773, o výmene správcu, takto
bankruptcy
2022-08-12
Okresný súd Nitra v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: CIARAN A. ART, s.r.o. ,, v konkurze“, so sídlom Komenského sady 55/19-3, 018 51 Nová Dubnica, IČO: 47 165 731, ktorého správcom je Mgr. Ing. Miroslav Zdychavský, so sídlom kancelárie Radlinského 5, 949 01 Nitra, zn. správcu S 1229, o určení paušálnej odmeny správcu, takto
bankruptcy
2022-02-24
Okresný súd Nitra v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Korea Zinc Co., Ltd., so sídlom 542, Gangnam-daero, Gangnam-gu, Soul, Kórejská republika, registračné číslo: 211-81-11260, zastúpeného: CREDIS Law s.r.o. so sídlom Radlinského 2, 811 07 Bratislava, IČO: 35 955 341, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na dlžníka: CIARAN A. ART, s.r.o. so sídlom Komenského sady 55/19-3, 018 51 Nová Dubnica, IČO: 47 165 731, takto
bankruptcy
2022-02-07
Okresný súd Nitra v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Korea Zinc Co., Ltd.,
so sídlom 542, Gangnam-daero, Gangnam-gu, Soul, Kórejská republika, registračné číslo: 211-81-11260, zastúpeného: CREDIS Law s.r.o. so sídlom Radlinského 2, 811 07 Bratislava, IČO: 35 955 341, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na dlžníka: CIARAN A. ART, s.r.o. so sídlom Komenského sady 55/19-3, 018 51 Nová Dubnica, IČO: 47 165 731, takto
bankruptcy
2022-01-18
Okresný súd Nitra v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Korea Zinc Co., Ltd., so sídlom 542, Gangnam-daero, Gangnam-gu, Soul, Kórejská republika, registračné číslo: 211-81-11260, zastúpeného: CREDIS Law s.r.o. so sídlom Radlinského 2, 811 07 Bratislava, IČO: 35 955 341, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na dlžníka: CIARAN A. ART, s.r.o. so sídlom Komenského sady 55/19-3, 018 51 Nová Dubnica, IČO: 47 165 73, o žiadosti predbežného správcu na predlženie lehoty, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35955341/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35955341/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35955341", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →