AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Slovanet, a. s.
- IČO35954612
- DIČ2022059094
- IČ DPHSK2022059094
- LEI097900CAKA0000122292
- NACE6110 · Čin.drôtových telekom.
Akciová spoločnosť, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Čin.drôtových telekom., 733 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 53/100
Zvýšené riziko
NIS2
Essential
Príloha · digital-infra-telecom
Tržby · 2024
51.1 mil. €
Zisk -1.36 mil. €
Zamestnanci
250–499
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
69.99mil. €
↗ +37.0% YoY
EBITDA · 2025
12.44mil. €
Čistý zisk · 2025
2.35mil. €
Aktíva spolu
41.52mil. €
Zamestnanci
250–499
CRZ zmluvy
733
Σ 448.86 mil. €
EU projekty
1
Σ 14.16 mil. €
Kredit
D· 53/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
53 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69.99 mil. € | 12.44 mil. € | 2.35 mil. € | 41.52 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 51.1 mil. € | 9.01 mil. € | -1.36 mil. € | 41.84 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 51.35 mil. € | 8.15 mil. € | -2.67 mil. € | 47.18 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 42.32 mil. € | 7.64 mil. € | -1.42 mil. € | 45.5 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 38.26 mil. € | 8.44 mil. € | 585k € | 38.62 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 69.99 M € | 51.10 M € | 51.35 M € | 42.32 M € | 38.26 M € | 45.70 M € |
| EBITDA | 12.44 M € | 9.01 M € | 8.15 M € | 7.64 M € | 8.44 M € | 16.67 M € |
| EBITDA marža | 17.8 % | 17.6 % | 15.9 % | 18.1 % | 22.1 % | 36.5 % |
| Čistý zisk | 2.35 M € | -1.36 M € | -2.67 M € | -1.42 M € | 585 tis. € | 7.55 M € |
| Aktíva spolu | 41.52 M € | 41.84 M € | 47.18 M € | 45.50 M € | 38.62 M € | 43.55 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
SZ
Člen dozorného orgánu
Stanislav Záriš
II
Podpredseda predstavenstva
Ing. Ivan Kostelný
IJ
Člen predstavenstva
Ing. Juraj Kováčik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Máčaj | Predseda predstavenstva | 2024-10-17 | — |
| Ing. Peter Tomášek | Člen predstavenstva | 2024-10-17 | — |
| Ing. Martin Magdolen | Člen predstavenstva | 2024-01-01 | — |
| Ing. Erik Lehotský | Člen dozorného orgánu | 2014-10-15 | — |
| Ing. Marta Rošteková, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2014-10-15 | — |
| Ing. Martin Magdolen | Člen predstavenstva | 2024-01-01 | 2025-01-09 |
| Ing. Martin Magdolen | Člen predstavenstva | 2024-01-01 | 2024-01-01 |
| Ing. Silvester Gál | Člen dozorného orgánu | 2023-06-29 | 2024-10-27 |
| Ing. Silvester Gál | Člen dozorného orgánu | 2023-06-29 | 2024-11-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martin Magdolen
Ivan Kostelný
Juraj Kováčik
Peter Máčaj
Peter Tomášek
Ivan Kostelný
Juraj Kováčik
Erik Lehotský
Peter Máčaj
Peter Tomášek
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
Slovanet, a. s.RPO
Sídlo
Galvaniho 19
Vznik
2005-09-17 · 21 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35954612RPO
DIČ
2022059094FS
IČ DPH
SK2022059094 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000122292GLEIF
NACE
6110 · Čin.drôtových telekom.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK0311000000002946115684FS
Bankové účty
10 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-06-17 | Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky | RÁMCOVA DOHODA DIGITÁLNA INFRAŠTRUKTÚRA ŠKÔL PRE PREŠOVSKÝ KRAJ | 60.83 mil. € |
| 2025-07-28 | Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky | RÁMCOVA DOHODA DIGITÁLNA INFRAŠTRUKTÚRA ŠKÔL PRE KOŠICKÝ KRAJ | 52.7 mil. € |
| 2025-06-04 | Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky | RÁMCOVA DOHODA DIGITÁLNA INFRAŠTRUKTÚRA ŠKÔL PRE ŽILINSKÝ KRAJ | 45.41 mil. € |
| 2025-06-17 | Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky | RÁMCOVA DOHODA DIGITÁLNA INFRAŠTRUKTÚRA ŠKÔL PRE BRATISLAVSKÝ KRAJ | 44.14 mil. € |
| 2025-07-10 | Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky | RÁMCOVA DOHODA DIGITÁLNA INFRAŠTRUKTÚRA ŠKÔL PRE NITRIANSKY KRAJ | 42.29 mil. € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
EssentialKlasifikácia subjektu
Slovanet, a. s. je zaradená ako essential subjekt podľa prílohy I · digital-infra-telecom. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35954612/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35954612/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35954612", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →