🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK

Advokátska kancelária JURIKA & KELTOŠ, s. r. o.

IČO35951087DIČ2022047819IČ DPHSK2022047819NACE6910 · Právne činnostiEST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 141 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
452k €
↘ -2.9% YoY
EBITDA · 2024
106k €
Čistý zisk · 2024
41k €
Aktíva spolu
442k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
8
Σ 459k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 141 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Advokátska kancelária JURIKA & KELTOŠ, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 279k 559k 847k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 452k € 106k € 41k € 442k € RUZ závierka
2023 466k € 179k € 90k € 578k € RUZ závierka
2022 351k € 45k € -7 314 € 600k € RUZ závierka
2021 359k € 63k € 11k € 702k € RUZ závierka
2020 770k € 442k € 301k € 764k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby452 tis. €466 tis. €351 tis. €359 tis. €770 tis. €390 tis. €
EBITDA106 tis. €179 tis. €45 tis. €63 tis. €442 tis. €96 tis. €
EBITDA marža23.4 %38.5 %12.9 %17.6 %57.4 %24.5 %
Čistý zisk41 tis. €90 tis. €-7 tis. €11 tis. €301 tis. €23 tis. €
Aktíva spolu442 tis. €578 tis. €600 tis. €702 tis. €764 tis. €603 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 459k € celková hodnota 2025-11-06 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-04-15 Obec Marianka Dohoda o urovnaní 273k €
2019-06-26 Slovenská technická univerzita v Bratislave Zmluva o poskytovaní právnej pomoci č. 0301/0058/19 114k €
2025-10-28 Slovenská technická univerzita v Bratislave Zmluva o poskytovaní právnej služby, č. 0301/0160/25 62k €
2023-07-01 Slovenská technická univerzita v Bratislave Zmluva o poskytovaní právnej pomoci č. 0301/0093/23 60k €
2023-09-28 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Zmluva o poskytovaní právnej pomoci 57k €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Martin Keltoš
Od 2022-06-08
MM
Konateľ
Mgr. Martin Keltoš
Od 2008-01-11
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Martin Keltoš
Od 2021-09-24
Do 2022-06-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Radovan Jurika Konateľ 2015-12-10 2020-11-10
JUDr. Radovan Jurika Konateľ 2015-12-10 2020-09-03
Mgr. Anna Kneževićová Konateľ 2013-01-01 2021-04-14
Mgr. Anna Kneževićová Konateľ 2013-01-01 2021-03-31
Mgr. Ing. Jana Andelová Konateľ 2013-01-01 2013-12-16
Mgr. Ing. Jana Andelová Konateľ 2013-01-01 2014-01-14
JUDr. Mária Sokolová Konateľ 2011-11-01 2021-04-14
JUDr. Mária Sokolová Konateľ 2011-11-01 2015-12-16
JUDr. Mária Sokolová Konateľ 2011-11-01 2020-11-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Advokátska kancelária JURIKA & KELTOŠ, s. r. o.RPO
Sídlo
Mickiewiczova 2
Vznik
2005-08-19 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35951087RPO
DIČ
2022047819FS
IČ DPH
SK2022047819 · aktívneFS
NACE
6910 · Právne činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2111000000002626836853FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35951087/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35951087/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35951087",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.