SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KOMUNIKÁCIA s.r.o.

  • IČO35950811
  • DIČ2022048193
  • IČ DPHSK2022048193
  • LEI097900CAKA0000290296
  • NACE8559 · Ost.vzdelávanie i.n.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Ost.vzdelávanie i.n..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 293k € Zisk 47k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
293k €
↗ +25.6% YoY
EBITDA · 2025
75k €
Čistý zisk · 2025
47k €
Aktíva spolu
893k €
Zamestnanci
1
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 106k 213k 322k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 293k € 75k € 47k € 893k € RUZ závierka
2024 233k € 64k € 38k € 836k € RUZ závierka
2023 289k € 161k € 107k € 816k € RUZ závierka
2022 242k € 33k € 1 348 € 681k € RUZ závierka
2021 226k € 83k € 41k € 680k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby293 tis. €233 tis. €289 tis. €242 tis. €226 tis. €239 tis. €
EBITDA75 tis. €64 tis. €161 tis. €33 tis. €83 tis. €122 tis. €
EBITDA marža25.5 %27.6 %55.8 %13.6 %37 %51 %
Čistý zisk47 tis. €38 tis. €107 tis. €1 tis. €41 tis. €84 tis. €
Aktíva spolu893 tis. €836 tis. €816 tis. €681 tis. €680 tis. €620 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dana Dúbravská
Od 2021-07-20
ĽH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľubica Hamarová
Od 2021-07-20
DD
Konateľ
Dana Dúbravská
Od 2016-12-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dana Dúbravská Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-09-26 2021-07-19
Dana Dúbravská Konateľ 2016-12-12 2021-07-19
Dana Hamarová Konateľ 2016-12-12 2018-09-25
Dana Hamarová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-09 2018-09-25
Dana Hamarová Konateľ 2006-12-01 2013-03-14
Dana Hamarová Konateľ 2006-12-01 2013-03-12
Ivan Pacek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-08-18 2011-09-19
Ivan Pacek konateľ 2005-08-18 2011-02-04
Ivan Pacek konateľ 2005-08-18 2011-03-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KOMUNIKÁCIA s.r.o.RPO
Sídlo
Šulekova 1185/23
Vznik
2005-08-18 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35950811RPO
DIČ
2022048193FS
IČ DPH
SK2022048193 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000290296GLEIF
NACE
8559 · Ost.vzdelávanie i.n.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK8109000000005241478032FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-15 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov uzatvorená v zmysle § 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KOMUNIKÁCIA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35950811/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35950811/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35950811",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →