🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · SK
B&K&B management s.r.o.
IČO35949261DIČ2022045597IČ DPHSK2022045597NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.EST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 99/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 99/100
A+
99/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
124k €
↗ +10.6% YoY
EBITDA · 2025
79k €
Čistý zisk · 2025
30k €
Aktíva spolu
581k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 47 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
B&K&B management s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 124k € | 79k € | 30k € | 581k € | RUZ závierka |
| 2024 | 113k € | 33k € | -15k € | 612k € | RUZ závierka |
| 2023 | 119k € | 50k € | 5 650 € | 707k € | RUZ závierka |
| 2022 | 111k € | 47k € | 3 343 € | 686k € | RUZ závierka |
| 2021 | 97k € | 52k € | 8 418 € | 746k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 124 tis. € | 113 tis. € | 119 tis. € | 111 tis. € | 97 tis. € | 98 tis. € |
| EBITDA | 79 tis. € | 33 tis. € | 50 tis. € | 47 tis. € | 52 tis. € | 59 tis. € |
| EBITDA marža | 63.6 % | 29.1 % | 42.3 % | 42.1 % | 53.5 % | 60.4 % |
| Čistý zisk | 30 tis. € | -15 tis. € | 6 tis. € | 3 tis. € | 8 tis. € | 17 tis. € |
| Aktíva spolu | 581 tis. € | 612 tis. € | 707 tis. € | 686 tis. € | 746 tis. € | 790 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-04-21 | Mesto-Mestský úrad Nové Zámky | D O D A T O K č. 2 ku ZMLUVE č. 291-0769/MSP/0584/2025 o zabezpečení ochrany majetku pomocou monitorovacieho systému | 47 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Art. Otokar Klein
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MVDr. Július Bogdan
PE
Konateľ
PharmDr. Eva Klein
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MVDr. Július Bogdan | Konateľ | 2005-08-06 | — |
| Mgr. Art. Otokar Klein | Konateľ | 2005-08-06 | 2014-12-19 |
| Mgr. Art. Otokar Klein | Konateľ | 2005-08-06 | 2015-01-19 |
| Mgr. Art. Otokar Klein | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-08-06 | 2022-09-23 |
| MVDr. Július Bogdan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-08-06 | 2022-05-22 |
| Robert Bilišič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-08-06 | 2014-07-10 |
| Robert Bilišič | Konateľ | 2005-08-06 | 2014-06-27 |
| Robert Bilišič | Konateľ | 2005-08-06 | 2014-07-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
B&K&B management s.r.o.RPO
Sídlo
Podzámska 4A
Vznik
2005-08-06 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35949261RPO
DIČ
2022045597FS
IČ DPH
SK2022045597 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
IBAN
SK1211000000002924916560FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35949261/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35949261/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35949261", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.