SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Advokátska kancelária VALAŠIK s. r. o.
- IČO35947381
- DIČ2022039580
- IČ DPHSK2022039580
- NACE6910 · Právne činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré mesto, SK. Pôsobí v odvetví Právne činnosti.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
20k €
Zisk -4 301 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
20k €
↘ -95.6% YoY
EBITDA · 2025
-2 988 €
Čistý zisk · 2025
-4 301 €
Aktíva spolu
715k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20k € | -2 988 € | -4 301 € | 715k € | RUZ závierka |
| 2024 | 453k € | 433k € | 341k € | 889k € | RUZ závierka |
| 2023 | 470k € | 448k € | 347k € | 561k € | RUZ závierka |
| 2022 | 31k € | 6 276 € | 3 322 € | 37k € | RUZ závierka |
| 2021 | 97k € | 44k € | 19k € | 105k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 20 tis. € | 453 tis. € | 470 tis. € | 31 tis. € | 97 tis. € | 95 tis. € |
| EBITDA | -3 tis. € | 433 tis. € | 448 tis. € | 6 tis. € | 44 tis. € | 38 tis. € |
| EBITDA marža | -14.8 % | 95.5 % | 95.2 % | 20 % | 45.6 % | 40.4 % |
| Čistý zisk | -4 tis. € | 341 tis. € | 347 tis. € | 3 tis. € | 19 tis. € | -967 € |
| Aktíva spolu | 715 tis. € | 889 tis. € | 561 tis. € | 37 tis. € | 105 tis. € | 62 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Matej Valašik
JM
Konateľ
JUDr. Matej Valašik
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Milan Valašik ml.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Matej Valašik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-04-08 | 2026-01-22 |
| JUDr. Milan Valašik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-04-08 | 2026-01-22 |
| JUDr. Milan Valašik ml. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-03-08 | 2023-02-07 |
| JUDr. Milan Valašík | Konateľ | 2007-02-20 | 2024-08-16 |
| JUDr. Milan Valašík | Konateľ | 2007-02-20 | 2024-07-25 |
| JUDr. Milan Valašik ml. | Konateľ | 2007-02-20 | 2017-06-26 |
| JUDr. Matej Valašik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-07-26 | 2021-04-07 |
| JUDr. Matej Valašik | Konateľ | 2005-07-26 | 2026-01-22 |
| JUDr. Milan Valašik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-07-26 | 2021-04-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Advokátska kancelária VALAŠIK s. r. o.RPO
Sídlo
Krížna 26
Vznik
2005-07-26 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35947381RPO
DIČ
2022039580FS
IČ DPH
SK2022039580 · aktívneFS
NACE
6910 · Právne činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré mesto
Krajina
SK
IBAN
SK7211000000002621836555FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-05-09 | CPLDZ Bratislava | ZmLUVA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB „POSKYTOVANIE PRÁVNYCH SLUŽIEB“ uzatvorená na základe zákazky verejného obstarávania podľa ust. § 117, príloha č. 1 kzákonu č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskor | 36k € |
| 2014-05-05 | CPLDZ Bratislava | Zmluva o poskytovaní služieb "Poskytovanie právnych služieb" | 24k € |
| 2016-05-10 | CPLDZ Bratislava | ZMLUVA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB „POSKYTOVANIE PRÁVNYCH SLUŽIEB“ uzatvorená na základe zákazky verejného obstarávania podľa ust. § 9 ods. 9 zákona č. 25/2006 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 24k € |
| 2013-05-09 | CPLDZ Bratislava | ZMLUVA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB "POSKYTOVANIE PRÁVNYCH SLUŽIEB“ | 12k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Advokátska kancelária VALAŠIK s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35947381/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35947381/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35947381", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →