SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ASIAN SKY, s.r.o.
- IČO35943947
- DIČ2022107043
- IČ DPHSK2022107043
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 4712.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 60/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.37 mil. €
Zisk 222k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.37mil. €
↗ +34.2% YoY
EBITDA · 2024
335k €
Čistý zisk · 2024
222k €
Aktíva spolu
1.35mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
C· 60/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.37 mil. € | 335k € | 222k € | 1.35 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.02 mil. € | 345k € | 247k € | 943k € | RUZ závierka |
| 2022 | 586k € | 200k € | 152k € | 305k € | RUZ závierka |
| 2021 | 247k € | 58k € | 41k € | 408k € | RUZ závierka |
| 2020 | 254k € | 21k € | 3 577 € | 351k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.37 M € | 1.02 M € | 586 tis. € | 247 tis. € | 254 tis. € | 210 tis. € |
| EBITDA | 335 tis. € | 345 tis. € | 200 tis. € | 58 tis. € | 21 tis. € | -51 tis. € |
| EBITDA marža | 24.3 % | 33.7 % | 34.1 % | 23.5 % | 8.3 % | -24.4 % |
| Čistý zisk | 222 tis. € | 247 tis. € | 152 tis. € | 41 tis. € | 4 tis. € | -63 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.35 M € | 943 tis. € | 305 tis. € | 408 tis. € | 351 tis. € | 134 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
XH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Xiaomei Hu
XH
Konateľ
Xiaomei Hu
JL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jun Liu
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jun Liu | Konateľ | 2013-09-02 | 2014-11-18 |
| Jun Liu | Konateľ | 2013-09-02 | 2015-01-15 |
| Yilang Wang | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-10-21 | 2012-09-06 |
| Honghai Hu | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-06-15 | 2012-09-06 |
| Jue Chen | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-06-15 | 2013-09-12 |
| Suyan Ji | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-06-15 | 2013-05-22 |
| Xiaoming Zhu | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-06-15 | 2011-10-20 |
| Honghai Hu | Konateľ | 2010-05-26 | 2012-08-30 |
| Honghai Hu | Konateľ | 2010-05-26 | 2012-09-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ASIAN SKY, s.r.o.RPO
Sídlo
Ivanská cesta 16
Vznik
2005-07-02 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35943947RPO
DIČ
2022107043FS
IČ DPH
SK2022107043 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK7211000000002627184068FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-07-09 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2020-05-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ASIAN SKY, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35943947/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35943947/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35943947", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →