SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KAMI PROFIT, s.r.o.
- IČO35943301
- DIČ2022023872
- IČ DPHSK2022023872
- LEI097900CAKA0000141498
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 78 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
59.58 mil. €
Zisk 1.85 mil. €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
59.58mil. €
↗ +67.0% YoY
EBITDA · 2025
2.82mil. €
Čistý zisk · 2025
1.85mil. €
Aktíva spolu
23.03mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
78
Σ 109.68 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59.58 mil. € | 2.82 mil. € | 1.85 mil. € | 23.03 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 35.68 mil. € | 1.11 mil. € | 590k € | 18.62 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 46.02 mil. € | 2.41 mil. € | 1.91 mil. € | 21.53 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 30.85 mil. € | 1.35 mil. € | 898k € | 10.21 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 16.04 mil. € | 340k € | 174k € | 9.74 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 59.58 M € | 35.68 M € | 46.02 M € | 30.85 M € | 16.04 M € | 11.94 M € |
| EBITDA | 2.82 M € | 1.11 M € | 2.41 M € | 1.35 M € | 340 tis. € | 335 tis. € |
| EBITDA marža | 4.7 % | 3.1 % | 5.2 % | 4.4 % | 2.1 % | 2.8 % |
| Čistý zisk | 1.85 M € | 590 tis. € | 1.91 M € | 898 tis. € | 174 tis. € | 179 tis. € |
| Aktíva spolu | 23.03 M € | 18.62 M € | 21.53 M € | 10.21 M € | 9.74 M € | 6.54 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing Milín Kaňuščák
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tomáš Madi
LL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ladislav Lipka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Barbora Mikitová | Konateľ | 2018-12-10 | — |
| Ing. Milín Kaňuščák | Konateľ | 2012-05-03 | — |
| Ing. Milín Kaňuščák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-08-17 | 2023-04-11 |
| Ing. Tomáš Madi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-08-17 | 2022-02-04 |
| Ladislav Lipka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-08-17 | 2022-02-04 |
| Ing. Roman Jánoška | Konateľ | 2012-02-10 | 2012-12-17 |
| Ing. Roman Jánoška | Konateľ | 2012-02-10 | 2012-12-20 |
| Ing. Roman Jánoška | Konateľ | 2011-12-12 | 2012-02-01 |
| Ing. Andrea Kaňuščáková | Konateľ | 2010-09-27 | 2012-02-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Milín Kaňuščák
Milín Kaňuščák
Milín Kaňuščák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
KAMI PROFIT, s.r.o.RPO
Sídlo
Pri starom letisku 17
Vznik
2005-06-30 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35943301RPO
DIČ
2022023872FS
IČ DPH
SK2022023872 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000141498GLEIF
NACE
4100
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
CZ2027000000002113261417FS
Bankové účty
14 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-05-06 | Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava | Výstavba Polyfunkčný komplex Muchovo námestie, I. etapa | 10.18 mil. € |
| 2023-06-20 | Univerzita Komenského v Bratislave - Rektorát | Dodatok č. 7 k ZMLUVE O DIELO č. Z/2022/807/I/RUK/OPV | 7.7 mil. € |
| 2023-05-24 | Univerzita Komenského v Bratislave - Rektorát | Dodatok č. 6 k Zmluve o dielo č. Z/2022/807/I/RUK/OPV | 7.61 mil. € |
| 2023-04-26 | Univerzita Komenského v Bratislave - Rektorát | Dodatok č. 5 k ZMLUVE O DIELO č. Z/2022/807/I/RUK/OPV | 7.49 mil. € |
| 2023-03-13 | Univerzita Komenského v Bratislave - Rektorát | Dodatok č. 4 k ZMLUVE O DIELO č. Z/2022/807/I/RUK/OPV | 7.3 mil. € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KAMI PROFIT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35943301/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35943301/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35943301", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →