SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 P.P Mont s.r.o.
- IČO35936690
- DIČ2022008780
- IČ DPHSK2022008780
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Kolárovice, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 52/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
304k €
↘ -6.9% YoY
EBITDA · 2024
13k €
Čistý zisk · 2024
5 391 €
Aktíva spolu
124k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
13
Σ 815k €
Kredit
D· 52/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
1 185 €
Dlh sociálnej poisťovne
2 467 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
52 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 304k € | 13k € | 5 391 € | 124k € | RUZ závierka |
| 2023 | 326k € | 7 134 € | 1 315 € | 74k € | RUZ závierka |
| 2022 | 395k € | 6 721 € | -403 € | 165k € | RUZ závierka |
| 2021 | 105k € | 7 306 € | 1 620 € | 117k € | RUZ závierka |
| 2020 | 88k € | 103 € | -4 224 € | 65k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 304 tis. € | 326 tis. € | 395 tis. € | 105 tis. € | 88 tis. € | 185 tis. € |
| EBITDA | 13 tis. € | 7 tis. € | 7 tis. € | 7 tis. € | 103 € | 4 tis. € |
| EBITDA marža | 4.2 % | 2.2 % | 1.7 % | 7 % | 0.1 % | 1.9 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 1 tis. € | -403 € | 2 tis. € | -4 tis. € | -1 tis. € |
| Aktíva spolu | 124 tis. € | 74 tis. € | 165 tis. € | 117 tis. € | 65 tis. € | 30 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Papaj
PP
Konateľ
Peter Papaj
JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Papaj
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozef Papaj | Konateľ | 2016-06-29 | 2021-02-04 |
| Jozef Papaj | Konateľ | 2016-06-29 | 2020-11-25 |
| Matúš Hrdý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-10-31 | 2016-07-27 |
| Matúš Hrdý | Konateľ | 2015-10-12 | 2016-07-27 |
| Matúš Hrdý | Konateľ | 2015-10-12 | 2016-06-29 |
| Vladimír Holečka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-07-29 | 2015-10-30 |
| Vladimír Holečka | Konateľ | 2015-06-17 | 2015-10-12 |
| Vladimír Holečka | Konateľ | 2015-06-17 | 2015-10-30 |
| Mgr. Iveta Szabóová | Konateľ | 2014-06-05 | 2015-07-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Papaj
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
P.P Mont s.r.o.RPO
Sídlo
Kolárovice 724
Vznik
2005-05-20 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35936690RPO
DIČ
2022008780FS
IČ DPH
SK2022008780 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Kolárovice
Krajina
SK
IBAN
SK8602000000003737050954FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-07-09 | Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov | Zmluva o dielo č. 2024/1 | 172k € |
| 2022-12-22 | Mesto Púchov | Dodatok č. 1 k zmluve o dielo - Rekonštrukcia spevnených plôch s odvodnením - garáže pri Makyte | 114k € |
| 2022-10-12 | Mesto Púchov | Rekonštrukcia spevnených plôch s odvodnením - garáže pri Makyte | 100k € |
| 2025-06-20 | Mesto Považská Bystrica | Pamätník SNP, Považská Bystrica - rekonštrukcia spevnených plôch | 77k € |
| 2022-11-04 | Mesto Považská Bystrica | Hasičská zbrojnica Horný Moštenec | 74k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
P.P Mont s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35936690/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35936690/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35936690", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →