SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 SPORTER s.r.o.

  • IČO35935979
  • DIČ2022004908
  • IČ DPHSK2022004908
  • NACE7111 · Architektonické čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Šaľa, SK. Pôsobí v odvetví Architektonické čin., 18 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 69/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 838k € Zisk 8 429 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
838k €
↗ +110.9% YoY
EBITDA · 2024
50k €
Čistý zisk · 2024
8 429 €
Aktíva spolu
408k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
18
Σ 3.08 mil. €
Kredit
C· 69/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
C
69 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 304k 608k 922k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 838k € 50k € 8 429 € 408k € RUZ závierka
2023 397k € 50k € 5 209 € 486k € RUZ závierka
2022 590k € 70k € 9 276 € 468k € RUZ závierka
2021 534k € 69k € 13k € 679k € RUZ závierka
2020 657k € 20k € 485 € 535k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby838 tis. €397 tis. €590 tis. €534 tis. €657 tis. €221 tis. €
EBITDA50 tis. €50 tis. €70 tis. €69 tis. €20 tis. €47 tis. €
EBITDA marža5.9 %12.5 %11.9 %13 %3.1 %21.3 %
Čistý zisk8 tis. €5 tis. €9 tis. €13 tis. €485 €15 tis. €
Aktíva spolu408 tis. €486 tis. €468 tis. €679 tis. €535 tis. €400 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Martin Černák
Od 2022-05-18
BM
Konateľ
Bc. Martin Černák
Od 2005-05-17
BM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Martin Černák
Od 2020-02-20
Do 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Gabriel Pethö Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-12-31 2020-02-19
Bc. Martin Černák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-06 2020-02-19
Bc. Martin Černák Konateľ 2005-05-17 2007-06-05
Bc. Martin Černák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-17 2007-06-05
Ing.arch. Alexander Körös Konateľ 2005-05-17 2012-03-21
Ing.arch. Alexander Körös Konateľ 2005-05-17 2012-03-30
Ing.arch. Ján Körös Konateľ 2005-05-17 2014-11-03
Ing.arch. Ján Körös Konateľ 2005-05-17 2014-11-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martin Černák
od 2023-01-18
Martin Černák
od 2020-07-08 · do 2023-01-18
Gabriel Pethö
od 2019-07-19 · do 2020-07-08
Martin Černák
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Gabriel Pethö
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SPORTER s.r.o.RPO
Sídlo
Kráľovská 783/17
Vznik
2005-05-17 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35935979RPO
DIČ
2022004908FS
IČ DPH
SK2022004908 · aktívneFS
NACE
7111 · Architektonické čin.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
IBAN
SK2511000000002626062333FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
18 zmlúv 3.08 mil. € celková hodnota 2026-04-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-03-05 Mesto Šamorín Návrh Zmluvy o Dielo 798k €
2024-02-23 Mesto Spišská Nová Ves Modernizácia umelej trávnatej plochy na futbalovom štadióne v Spišskej Novej Vsi 583k €
2026-04-17 Mesto Dunajská Streda Zmluva o dielo 213k €
2025-10-27 Obec Preseľany, 956 12 Preseľany č. 77 DODATOK č. 1 K ZMLUVE O DIELO 184k €
2024-10-28 Obec Preseľany, 956 12 Preseľany č. 77 Zmluva o dielo 180k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SPORTER s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35935979/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35935979/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35935979",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →